Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyam el akarja venni a...

Anyam el akarja venni a jogsimat ezert allandoan veszekszunk. Hogyan allitsam le?

Figyelt kérdés

Nekem az auto es az ut a legfontosabb az eletemben. Jarok rally versenyekre es imadok minden autokkal kapcsolatos dolgot de anyam nem. Mindig csak le akar beszelni rola es mivel meg suliba jarok azt mondja hogy vagy kevesebbet foglalkozok vele es tanulok vagy azzal fenyegetozik hogy elveszi a jogsimat meg ilyenek. Regebben eldugta a kulcsokat de akkora balhet csaptam miatta hogy azota nem csinal ilyeneket. Suli mellett autoszerelessel foglalkozom meg apamtol ha kerek kolcson akkor barmikor ad ugyhogy anyamnak egy forintjaba nem kerul az egesz, nem tudom mit kell izelni. Oke, suliban megbuktam mar ketszer is de nem emiatt. Tudom hogy tanulnom kell de a matek nem megy. Nem tudok mit kezdeni vele, egyszer csak sikerul. Elkoltozni meg nem tudok.

19F


2013. nov. 6. 19:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Beszéld meg anyukáddal, hogy hajlandó vagy eljárni matektanárhoz, mert egyedül nem tudsz jobb eredményt elérni. Cserébe pedig leszáll a jogsidról.
2013. nov. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hetedikes korom ota jartam matektanarhoz tavalyig es semmi javulas. Tuti hogy velem van a baj de nem adnak felmentest.
2013. nov. 6. 19:44
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
Anyukád rendőr? :O
2013. nov. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem :D tudom hogy nem veheti el de o ugyis megteszi.
2013. nov. 6. 19:48
 5/14 anonim ***** válasza:
Akkor jobb tanár kell. Nevelési tanácsadóban voltál már a matek miatt?
2013. nov. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
ez baromság, akaraterő kérdése az egész. Olyan nincs, hogy matektanárral sem vagy képes egy kettest összehozni, mert azt jogosan anyukád sem hiszi el. elveszi az agyad a rally. Apám mondta nekem még sok évvel ezelőtt az érettségi előtt, amikor lusta voltam tanulni.Bírjam ki azt a pár hónap tanulást utána ráérek szórakozni, az most fontosabb. És igaza van, nem mész az életben semmire, ha nyomorult érettségit képtelen vagyok megcsinálni. HA a fiam lennél és kétszer buktál volna én még a kocsit sem adnám oda. Ne haragudj anyudnak igaza van, csak nevelni akar. Ülj le és addig csináld a matekot, amíg nem megy. Ha megy utána kezdj el követelőzni
2013. nov. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A varos legjobb matektanarahoz jartam 1,5 evig. Nala valamennyit ertettem de mire dolgozat felett ultem mindent elfelejtettem. Amit megertek azt egybol el is felejtem akkor is ha leulok gyakarolni. Akkor meg hiaba ulok felette ha elkezdeni sem tudom.
2013. nov. 6. 20:01
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy te diszkalkuliás? Ha még nem voltál vizsgálaton emiatt, érdemes lenne elmenned - már ha valóban nem lustaság miatt nem megy a matek...
2013. nov. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem szólóval... menj el nevelési tanácsadóba és vizsgáltasd meg magad nem vagy-e diszkalkuliás (számolászavar.. keress rá...) ha kiderül felmentést kapsz... amúgy szerintem félt is! :) én se szívesen engedném el a fiamat rally versenyekre :)
2013. nov. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%

19 éves embertől nem veheti el senki önkényesen a jogosítványát, csak a rendőr, ha szabáéyt sértett.


Költözz el. Nincs olyan, hogy "nem tudok" 19 évesen, csak olyan van, hogy "nem akarok" és keresel ehhez egy csomó kifogást. Vagy hagyod, hogy anyád uralakodjon rajtad, vagy magad uralkodsz magadon és kőkemény lépéeseket is teszel ezért.

2013. nov. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!