Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan állítsam le végre anyámat?

Hogyan állítsam le végre anyámat?

Figyelt kérdés
Mostanában állandóan azzal jön,hogy fogytam (153cm és 42kg vagyok). Állandóan nyaggat,hogy egyek. de a mai volt mindennek a teteje,ugyanis megtalált a szekrényembe egy csomag DM haarvital kapszulát,amit sxerinte azért szedek,hogy foggyak tőle. (a valóságba pedig az hajvitamin). Szerinte még meddő is leszek tőle Csak szerintem nem normális? 23L
2013. dec. 13. 09:56
 1/10 anonim válasza:
100%
Édesanyád kicsit túlspilázza a dolgot, próbáljatok leülni és őszintén beszélgetni! Ő mondja el, hogy mitől félt, te pedig elmondhatod neki, hogy jól érzed magad a bőrödben.
2013. dec. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
De, normális, csak félt. 42 kiló nagyon kevés, igaza van anyukádnak.
2013. dec. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
61%
2/2 !Nem értek egyet, nekem 13 éves fiam van 157 cm magas és 45 kg. Izmos sportos alkat. Bringaversenyző és kifejezetten jókötésű. Szerintem egyáltalán nem kevés ez a súly és azt sem tudjuk milyen a kislány csontozata.
2013. dec. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Anyukád félt téged, és ha kiszámítjuk a BMI indexet, akkor látszik, hogy tényleg alacsony a súlyod. Szerintem nem zavarna a nyaggatása, ha nem lenne némi igazsága abban, hogy nem táplálkozol megfelelően. A normál nemi működéshez, pedig valóban kell egy minimum testzsír tartalom, a túlzott soványság visszavethet a fejlődésben, átmeneti meddőséget okozhat. A magad érdekében figyelj oda a súlyodra, és tartsd a testtömeg indexedet a normál tartományban ( [link] BMI normális 18.5-25-ig, a tied pedig 17 körül van.
2013. dec. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
23 évesen csak nem fejlődik már annyit és csak nem annyira kislány :D
2013. dec. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó 1-2kg lehet, hogy elférne végül is rajtam, de nem diétázom. Mindig is ilyen testalkat voltam. A testtömegindexemet most néztem 17,94. De az akkor is túlzás, hogy hajvitamint szedek a fogyás miatt :D
2013. dec. 13. 10:50
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Egyél kicsit többet, hogy anyád is lássa és lenyugodjon. Mondd el neki egyszer, lassan, hogy az hajvitamin, téma lezárva. Ha meg ilyen alkat vagy, legfeljebb majd szülés után fogsz kicsit meghízni, ezen ha megfeszülsz, se bírsz másképp nagyon változtatni, legfeljebb ha zsírt zsírral eszel.
2013. dec. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jójó kedves utolsó, de mióta emlegeti nekem a dolgot, már én is aggódom magamért, holott a tükör meg mást mutat :D A tükör alapján szerintem csinos a testalkatom, és nem a kórosan sovány kategória. Van egy csomó olyan ismerősöm, aki 170 cm, és hozzá 50-55 kg.
2013. dec. 13. 11:03
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tudod mit? Menj el háziorvoshoz, kérj egy laborvizsgálatot, hogy elé rakhasd, köszönöd, tökéletesen jól vagy. És igenis vannak olyanok, akik fiatal korban képtelenek a hízásra. Nekem is van nő ismerősöm, nálad kb. 10 centivel magasabb, de fél kézzel kb fel bírom emelni, ő is tipikus 30 kiló vasággyal alkat és teljesen egészséges plusz én meg átlag nőből vagyok, gyúrni se járok, hogy csak úgy felkapkodjak bárkit. El kéne téged édesanyádnak fogadni úgy, ahogy vagy.
2013. dec. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád reakció normális, nagyon félt és szegény már rémeket lát emiatt. Ülj le vele és nyugtasd meg!
2013. dec. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!