Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Az unokatestvérem elviselhetet...

Az unokatestvérem elviselhetetlen már mit tegyünk? helyesírási hibákért bocsi

Figyelt kérdés

27 éves 7éve jár a Hit Gyülekezetébe eddig nem nagyon érdekelt minket de most vagy 2éve elviselhetetlen egy utcában lakunk és mikor átjön csak az Istenről beszél ha megy a tv arra mindig beszól valamit tegnap a szüleimmel és pár barátunkal sétáltunk,beszélgettünk és odajött el kezdett prédikálni hogy Istent kell követni ez nem jo az nem jo stb a barátaink meg csak néztek hogy mivan facebookon szintén ez a témája csak

és ha valami nem úgy van ahogy akarja egyből azzal jön hogy el foksz kárhozni

Nem érdekelne ha magának lenne csak de hogy a házunkban a barátainknak prédikál

és a kapcsolatomba is beleszól hogy mit képzelek magamról hogy fogom a barátom kezét 17vagyok szerintem semmi köze hozzá


2014. jan. 28. 12:39
1 2
 11/14 anonim válasza:
Mondd meg neki, hogy az nem az ô dolga, hogy prédikáljon, az a pásztorok dolga. Én is oda járok, de ezt még én is helytelennek tartom. Neki az életvitelével és a viselkedésével kellene ösztönöznie az embereket, ha pedig evangélizálni akar, akkor menjen el egy tapasztaltabb emberrel/csoporttal, akik jártasak ebben. Az tényleg nem módi, hogy állandóan zaklat.... Persze, egyetértek vele, de amiatt, hogy megfogod a barátod kezét, nem kárhozol el. Azt csak Isten mondhatja meg, hogy melyek azok a cselekedetek, amelyek miatt elkárhozhatsz. Ha mást nem, akkor add meg egy elérhetôségét és beszélek vele (de ez csak egy legvégsô lehetôség....)
2014. jan. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Ja, és kedves 7es.... A Hit Gyülekezete minden, csak nem szekta! A 10ed fizetése nem kötelezô. Akkor fizeted, ha akarod és a tized nem vonatkozik MINDENRE, ahogy te azt hiszed. A katolikusoknál lehet, de itt nem. Ne beszélj olyanokról, amikrôl azt se tudod eszik vagy isszák! Üdv ^^
2014. jan. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2014. jan. 30. 17:17
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem fogod tudni szép szóval meggyőzni. Ilyenkor egyszerűen nagyon meg kell sérteni, kíméletlenül. Valami jópofa, istenes viccel, vagy tegyetek ki a lakás falára egy istentelen, vagy sátáni jelképet. Abba nem szólhat bele, hogy nálatok mi van a falon. Vagy hallgassatok sátán-zenét, ha ott van. El fog maradni.
2014. dec. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!