Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Köteles vagyok a sógoromnak...

Köteles vagyok a sógoromnak cigit csinálni?

Figyelt kérdés

Ma reggel eljött hozzánk a sógorom és mondta, hogy csináljak neki cigit. Mondtam neki, hogy nincs kedvem, erre a párom nekem ugrott, hogy ennyit igazán megtehetnék a bátyjának.

Szerintetek kinek van igaza?


2014. jan. 30. 13:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
nem vagy szolga... nem kötelezhet senki semmire
2014. jan. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Nem vagy köteles. De ha valaki megkér valamire, akkor ha jólnevelt vagy, szívesen megcsinálod. Olyan nagy kérés volt az, hogy csinálj neki egy cigit?
2014. jan. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ne dohányozzatok. Amúgy meg, ha megkérnek valamire és nem teszed meg, nem teszed meg. Gondolom nem vagy már gyerek, a sógorod sem meg a párod sem a főnököd. Ennyi.
2014. jan. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Szólnod kellett volna az óvónéninek.
2014. jan. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
29%
Nem vagy köteles és nálam, hogy megtenném-e avagy sem az elsősorban attól függ, hogy hogyan kérnek meg rá. Alapesetben azért töltsön(csináljon) az magának cigarettát, aki maga szívja. Ha szépen megkér és nem követelőzve, az már más, olyankor megteszi az ember.
2014. jan. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Tök mindegy, hogy nagy kérés volt-e, nem volt hozzá kedve, úristen és akkor mi van ???

Miért nem csinálta meg a férjed a kedves testvérének, ha ekkora nagyokos????

2014. jan. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
"Csinálj már egy pár cigit." Egyszerűen nem volt kedvem.
2014. jan. 30. 13:22
 8/11 anonim ***** válasza:
40%
Mint az oviban, ennyit megcsinálhatsz egy vendégnek.
2014. jan. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
A ti kultúrátokban van egyfajta hierarchia. Előbb utóbb kialakul a csípési sorrend, mint a kutyáknál és pontosan tudni fogod, hogy hol állsz a rangsorba.
2014. jan. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
34%
Az én házamban tilos cigizni, szóval ha rá akarnak gyújtani, akkor kiküldeném, hogy kint bíbelődjön.
2014. jan. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!