Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Családi viszály? Én vagyok a...

Családi viszály? Én vagyok a bűnbak?

Figyelt kérdés

Előzmények itt megtekinthetők: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..


Történet folytatásában borult a bili,beszélt a párom a tesójával,de természetesen én lettem a hibás,hogy nem engedem a fiamat a másik gyerek közelébe.Most mindenki engem utál,mert nem akarják észrevenni,hogy komoly probléma van a gyermekükkel.


2014. febr. 22. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
És te még fogalkozol velük? Ne legyél már trágyalé, az ég áldjon meg...
2014. febr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

pszichésen van baj a gyerekkel.. Unokatesóm is ugyan ez volt, ütött engem cipővel (több mint 10 évvel vagyok nála idősebb) hugomat aki akkor totyogós korszakban volt lerántotta a földre..

Ne foglalkozz azzal, hogy mit gondolnak.... foglalkozzanak azzal, hogy a gyerekük ne legen ilyen. Mi lesz majd az oviból telefonálnak, hogy a gyerek kinyírt egy másikat??

2014. febr. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tegyélj rá egy jó nagyot.3 éves gyerekedet hogy nem hagyod összeverni az teljessen normális.Ha a nagyszülők neheztelnek vagy a tesó egészen nyugodtan rugdossa őket össze.Amugy a fiam 7 éves és elvan tiltva az unokatesöjától pont emiatt.Az anyósomnak megmondtam,hogy nem akarom a gyerekemet kitenni ennek.Kezeltetni kéne....
2014. febr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tojj rájuk. A helyedben ugyanezt tettem volna.
2014. febr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Unokatesó 4 évesen otthon ül az anyukájával? Óbodában már szocializálódna, megtanulna dolgokat. Talán ez egy jó megoldás lenne, ha nem valami komoly betegsége van, ami miatt nem mehet közösségbe. Igen, te vagy a bűnbak, hát ki más? Nem is az, aki képtelen hatni a gyerekére. Ne foglalkozz velük!
2014. febr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,aranyosak vagytok.Én is így gondolom,ha én nem állok ki a gyerekem érdekében akkor kifog?!
2014. febr. 22. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!