Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van értelme megkeresni a...

Van értelme megkeresni a rokonokat?

Figyelt kérdés

8 éve a szüleim és a távolabbi rokonok (unokatestvéreik) anyagi okok miatt összevesztek és azóta nem tartják a kapcsolatot. Előtte rendszeres vendégeskedés volt, de én akkor is úgy éreztem hogy nagyon lenézőek voltak velünk szemben, mostanában is volt hogy nem értesítettek minket olyan esetekben, amikor mi is érintettek voltunk (haláleset, jogi ügy stb) és egyéb rossz pletykák és "kavarások" is elvileg tőlük eredtek.

A kérdés az lenne, hogy van értelme felvenni velük a kapcsolatot? Ti hogyan csinálnátok? Lehet ebből még normális viszony? Az esküvőtökre meghívnátok őket?


2014. márc. 21. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
En nem vennem fel a kapcsolatot. Foleg ha rossz pletykak es kavarasok is kothetoek hozzajuk.
2014. márc. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem
2014. márc. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs ėrtelme ,esküvöre se.
2014. márc. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem fognak megváltozni. Genetikai huba. :)


Addig jó nektek, amíg nincsenek a közeletekben. Amint kilépnétek az ajtón, ti lennétek a téma.

2014. márc. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, nem is tudom. Biztosan a családban vannak fiatalabbak is, akik rugalmasabbak, s azokkal mindenképp. Ha te vágysz a család összgereblyezésére, akkor tedd meg! Egy életen át nem lehet fújni egymásra! Ha épp az esküvőre nem hívnád meg, az újabb táptalaj az ellenségeskedésre. Én megpróbálnám.
2014. ápr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!