Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szabad/van értelme újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabad/van értelme újra megkeresni?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyok együtt a párommal, minden szépen megy. Tökéletesen megfelel az igényeimnek, semmilyen értelemben nem vágyom másra. DE. Előtte viszonylag hosszú ideig volt kapcsolatom egy másik férfival, aki akárhogyan is nézem, mérföldkő volt az életemben. Én túl fiatal voltam hozzá, ezért beláttam, jobb, ha továbblépünk. Mint írtam, ez sikerült is, én megtaláltam a boldogságomat, viszont arról nem tudok semmit, vele mi történt azóta. Nagyon szeretném tudni, hogy rendben mennek-e a dolgai, megtalálta-e azóta a számítását. Nem haraggal váltunk el egymástól, hanem az én "szerelmes elutasításommal" az ő óriásvallomása után, azóta pedig nem beszéltünk, nem találkoztunk. Emiatt lehet, hogy kicsit lezáratlannak érzem ezt az egészet, és sokat gondolok rá. Talán ha megtudnék róla valamit, az segítene a helyzeten. (Persze semmi garancia nincsen rá, hogy ő akar velem tudatni bármit is.)

Van értelme annak, hogy megpróbálkozom írni neki egy e-mailt, amiben érdeklődöm felőle? Ha válaszra sem méltat, az nem fog rontani a helyzeten?


2009. jún. 2. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
ha nem sikerült még lezárni a múltat akkor igen. és ha nem haragal váltatok el akkor biztos örülne neki hogy még nem felejtetted el. nincs veszteni valód:)
2009. jún. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az semmiképpen sem jó, ha lezáratlan marad a helyzet, mert így mindig bolygatni fogja a fantáziád, hogy vajon mi lehet vele. Szerintem keresd fel e-mailben nyugodtan, csak nehogy feltörjenek olyan érzések, amik a mostani kapcsolatod rovására mennek.
2009. jún. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!