Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mélypont után (félrelépés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mélypont után (félrelépés, veszekedés miatt) megpróbálni újra az együtt élést? Van értelme? (Gyerekek miatt)

Figyelt kérdés
Van akinek sikerült?

2014. márc. 1. 15:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha már külön mentetek, akkor nem.
2014. márc. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
rokonomnak sikerült... a feleség lépett félre.. külön is költöztek 2-szer is... most már több mint 10 éve normálisan szeretetben élnek együtt... az akkor meglévő 3 gyermek mellé azóta született még 2 :)
2014. márc. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kizárólag a gyerekek miatt nem éri meg,csakis akkor ha valóban láttok még jövőt a kapcsolatnak. Át kell gondolni,és ha úgy látjátok,hogy normálisan már nem tudtok egymás mellett lenni,csak kizárólag a gyerekek miatt próbálnátok tartani a látszatot akkor jobb ha békén hagyjátok egymást! Külön élve is lehettek nagyon jó szülők!
2014. márc. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egy pár között érzelmi,irányultságbeli közös,illetve kiegészítő hullámhossznak kell lennie.


(A kiegészítőt például úgy értem én túl hebrencs vagyok a párom nagyon összeszedett,én jól hatok az ő merevségére,ő pedig az én szétszórtságomra.)


A gyerek egy pár összetartására túl kevés,főként,hogy akarva akaratlan,de éreztetik a gyerekkel,hogy csak miattatok vagyunk együtt,ami nem jó a gyerekeknek.

2014. márc. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem voltam még ilyen helyzetben, de szerintem csak a gyerekek miatt ne. Gondold át hogy fűznek-e érzelmi szálak a párodhoz és el tudod-e fogadni a hibáit vagy kompromisszumot tudtok-e kötni. És ha téged csaltak meg, félre tudod-e tenni a sérelmedet/sérelmeidet a boldogság reményében.

22N

2014. márc. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszek abban, hogy felrelepes utan elszakadt kapcsolatot meg lehet javitani, gyerekek miatt meg nem muszaj. Inkabb egeszseges parkapcsolatot lassanak mintakent, mint azt, hogy a szulom ki nem alljak egymast, es csak miattuk vannak meg egyutt.
2014. márc. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A gyerekeim miatt nem akarok már maradni. Legyen boldog de már nélkülünk. Van esélyem boldog életét élni nélküle. Veszekedés után még láttam reményt. De hogy más ágyából vissza az enyémbe, mert feléledt az apai ösztöne... Arra ott lesz a 2hetente a láthatás.
2014. márc. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekünk sikerült, de nem csak a gyerek miaat. Csak miatta maradt volna minden külön. A gyerek érzi, ha feszültség van a szülők között és nem szeretik egymást.
2014. márc. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekünk is sikerült, pedig gyerekünk még nincs.
2014. márc. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
igen 1 próbát megér.
2014. júl. 31. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!