Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Egy rokonom akinek kölcsön...

Egy rokonom akinek kölcsön adtam 1 millió forintot nem akar szóba állni velem, sőt fenyegetőzik, hogy ne merjek perelni, büntetendő ha a facebookon nyilvánosan rákérdezek?

Figyelt kérdés
Tudja jól, hogy nincs miből pereskedni, mert a sok éve kupirgatott összes pénzemet odaadtam mikor esküdött, hogy rövidesen. visszaadja
2014. máj. 20. 20:57
1 2 3
 1/22 Őszödi Ferenc ***** válasza:
97%
Tudod bármilyen módon hitelt érdemlően bizonyítani, hogy te 1 millió forintot kölcsön adtál annak a rokonnak?
2014. máj. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Hogy büntethető-e, ha Facebookon megkérdezed, hogy visszaadja-e a pénzt? Nem. Miért lenne az? Miből gondolod, hogy az lenne kérdezni valamit?
2014. máj. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%

Van róla bármi írásos bizonyíték, hogy odaadtad? Vagy legalább tanu?

Ha nincs, nagyon megjártad. Facén meg nem ajánlatos az ilyesmit intézni.

2014. máj. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha van írásos bizonyítékod, akkor beperelheted. Ha nincs, akkor valószínűleg buktad.

A facebook-on felesleges rákérdezned, simán törölheti a kérdést.

Én a helyedben felhívnám telefonon úgy, hogy rögzíted a hívást, és ott kérdezz rá.

2014. máj. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Utaltad a pénzt? Ez esetben vissza tudod / tudjátok nézni, hogy mikor utaltad milyen számlára és a számlaszám alapján kiderítik, hogy neki utaltad-e.

Ha nem, akkor a rögzített telefonhívás sem rossz ötlet.

2014. máj. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Tanúim vannak.

Telefonját is lecserélte emiatt.

2014. máj. 20. 21:11
 7/22 A kérdező kommentje:

Most regisztrált a facebookon, írtam neki az előbb egy üzenetet.

Nyilván le fog tiltani.

Nem mertem nyilvánosan.

2014. máj. 20. 21:14
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
fizetési meghagyás kell, nem perelni
2014. máj. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%

Ha irtatok róla szerződést akkor mehetsz a bíróságra ha nem az már macerás.


Szó elszáll írás megmarad.

És minek hirdeted h van 1 millád raktad volna be egy páncél kazettába, X bankba és senki se bántaná.

Így viszont sanszosan bahhatod a pénzed.


Engem egyszer 35 E-vel vertek így át. Akkor megtanultam h senkinek nem érdemes pénzt adni. Rokon nem rokon tök mind 1. oldja meg mindenki a saját gondját.

2014. máj. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%
Ne pereld ,küldj rá behajtókat.
2014. máj. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!