Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Egy rokonom akinek kölcsön...

Egy rokonom akinek kölcsön adtam 1 millió forintot nem akar szóba állni velem, sőt fenyegetőzik, hogy ne merjek perelni, büntetendő ha a facebookon nyilvánosan rákérdezek?

Figyelt kérdés
Tudja jól, hogy nincs miből pereskedni, mert a sok éve kupirgatott összes pénzemet odaadtam mikor esküdött, hogy rövidesen. visszaadja
2014. máj. 20. 20:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
77%

Van papír, hogy kölcsönadtad? Ha nincs, akkor ez nagyon nagy hiba volt, ügyvéd előtt kellett volna kölcsön adni.

Van tanúd, ez nem sokat jelent sajnos.


Az FB-ét hanyagold, attól nem fogod visszakapni a pénzed. Ügyvéddel beszélj, hogy milyen lehetőségek vannak. Bár én az FB-ét is megpróbálnám, érezze magát kellemetlenül. Csak fenyegetőzik, ha vaj van a fején, ezért úgy sme mer feljelenteni.

2014. máj. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ezt buktad, sorry, de ebben te is nagyon nagyon hibás vagy.
2014. máj. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
75%

Csinálsz egy levelezést, vagy hangfelvételt vagy tanúkkal egy beszélgetést, hogy adja vissza a 2 millió Ft-odat 10 évnyi kamattal, mert 10 éve adtad kölcsön május 7-én.

Ha nem túl eszes, a válasza lesz a bizonyíték.

:)

2014. máj. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagyon hibás szerintem az az okádék, embernek nem nevezhető gennykupac, aki pénzt kér kölcsön, és nem adja vissza.
2014. máj. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Mit még az utcán is kiabálj rá,had égjen.Hé lejárt a türelmi idő mikor adod vissza az egy millámat?
2014. máj. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Komolyan kérdezzek rá nyilvánosan a facebookon?

Megérdemelné!

2014. máj. 21. 09:53
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, ha elszomorítalak, de szerintem bottal ütheted a nyomát, ha nincs róla hivatalos papírod.
2014. máj. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Kiírta a facebook, hogy látta több órája, semmit sem reagált rá.
2014. máj. 21. 16:38
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Mondom, hogy többet kell mondani, és régebbi időt. Majd ő helyesbít, és az lesz a bizonyíték. De Facebook-on (írásban) hülye lesz elmondani.
2014. máj. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
44%
A pénzed felejtsd el, és örülj, hogy ennyit tudsz kölcsönadni. Hülye voltál, ezt mát nem szerezed vissza, és sajnos valahol meg is érdemled. Erre nem tudok mit mondani, csak úgy adsz egy millát brahiba?? Inkább kamu a kérdás, vagy annyid van, hogy ez nem számít.
2014. máj. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!