Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Meghibbant a sógorom? Vagy...

Meghibbant a sógorom? Vagy csak én fújom fel?

Figyelt kérdés
Nqgy családi vacsora volt ma a férjem családjával, ez minden héten a szokásos. Anyós főzi a levest, nagyszülők a főételek, én a desszertet. Anyós szólt egy pár napja hogy úgy készüljek mára hogy lesz plusz 1 fő, reméltük a férjemmel hogy végre az öccse bemutatja a barátnőjét. Na de ahogy odaértünk volt nagy meglepetés... A férjem ex barátnőjét hívta meg az öccse... Amikor a férjem kérdőre vonta hogy ez mégis mi, csak annyit reagált neki, hogy szerinte az exel jobb lenne még mindig neki, mint velem. Próbáltam jó pofát vágni az egész hülye szituációhoz, de amikor elkezdte ecsetelni az ex, hogy ő a kocsiban hogy csinálta a férjemmel elszakadt a cérna (azon meg végképp csodálkozom hogy szegény nagyik nem kaptak szív rohamot). Szerintetek miért csináltatott ilyet sógorom? Én a mai napig azt hittem hogy jóban vagyunk, eddig legalább is azt mutatta. Mire lehetett ez jó??? Vagy csak én reagálom túl és hosszú évek után nem gond együtt vacsorázni az exel???
2014. jún. 12. 22:58
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja, igen. Az lemaradt hogy teljesen ellentétei vagyunk egymással az exnek. Tudom hogy anno sokat buliztak, bár a férjem mehet amikor akar, engem nem köt le így megtisztelem azzal hogy nem megyek vele, hogy savanyú pofával lehúzzam mindenki kedvét. De mostmár inkább ő is itthon marad velem vagy valami nyugis helyre megyünk el. Persze így az öccse se megy annyit mert akkor ő nem ihatna, mert vezetnie kell.
2014. jún. 12. 23:04
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Szép vacsora lehetett ez is...De - Anyós szólt egy pár napja hogy úgy készüljek mára hogy lesz plusz 1 fő - Anyósod tudta h ki jön? És a férjed hogy türte ? volt étvágya még a vacsihoz?!
2014. jún. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
A sógorod egy önző fazs, aki bele akar szólni az életetekbe. Én férfi létemre elítélem ezt, nem állnék szóba azzal gyökérrel. ( Holott bátyám a város qurváját hozta [ szerencsére csak ] egyszerre haza, aki többek között nekem is megvolt. Így visszagondolva... fúj. )
2014. jún. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Anyósnak csak annyit szólt az édes kisfia, hogy egy ismerőse is jönne, ő meg pont nem az a beleszólós így csak rábólintott és megkérte, hogy ne késsen a vendég. Szegény férjem meg sokat nem evett és legszivesebben az asztal alá süllyedt volna, nem láttam még ennyire feszültnek. Próbálta leállìtani a csajost, de nem igazán ment.
2014. jún. 12. 23:11
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
nem,egyáltalán nem reagálod túl,én is rosszul éreztem volna magam miatta,a vacsorához sem lett volna már kedvem.elképesztő,hogy a sógorodnak hogy jutott eszébe ilyen baromság.ezek után szerintem ne foglalkozz a sógoroddal,férjeddel nyugisan éljétek az életeteket.
2014. jún. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
2 es vagyok. Ebben az esetben tényleg a sógorka a marha....miért fontos neki h a bátyja ne legyen veled? talán látott valami szappanoperát a kishülye és ezt próbálta bevezetni.
2014. jún. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
nem, nem te reagálod túl, ez rendkívül undorító és aljas lépés volt a sógorodtól
2014. jún. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is nagyon gáz szitut kavart a sógor. Ha meg lett volna beszélnve, hogy ki jön majd és te és a férjed is belementek, akkor nem lenne ezzel gond, de így. Gondolom a férjed is nagyon haragszik a testvérére.
2014. jún. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

Nem, nem reagálod túl. Itt nagyon át kell értékelni a családi kapcsolatokat, mert ez konkrétan egy piszok aljas és nagyon undorító húzás volt (hozzáteszem: az exnő részéről is, hogy ebbe belement ilyen alpári színvonalon).

Még ha a sógorodnak van is kifogása ellened, le kellene nyelje, mert neki nincs beleszólása... értelmes ember legalábbis így gondolná. Ez egy hátbatámadás volt. A férjeddel összefogva le kell szerelni mindenkit, aki ebben részt vett.

2014. jún. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
A sógorod egy idióta! Bár azt sem értem, hogy az ex ezzel mit akart elérni. Szép kis nőszemély lehet, ha a család előtt ilyen témát ecsetelget. Ki kellett volna rakni, mint macskát sz@rni. Az a "baj", hogy a legtöbb ember jólnevelt és még az ilyen jellemtelen embert is eltűri a békesség kedvéért.
2014. jún. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!