Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Elmenjek vagy az anyja miatt ne?

Elmenjek vagy az anyja miatt ne?

Figyelt kérdés

Szombaton lesz az unokaöcsém szülinapja és semmi kedvem nincs menni,az anyjával/családjával nem is tartjuk annyira a kapcsolatot(nem véletlenül).....azt sem tudom,h a gyerek hány éves lesz,talán 6...az anyja nem a legnormálisabb elég bunkó,mindig azt mondja,h el vagyok hízva,amikor most 167 cm/49-50 kg vagyok...nem normális,neki semmi se jó,ha játszunk a gyerekével,akk az a baj,ha nem akk meg az,mert durva....szegény gyereket össze/vissza hurcolja pszihológushoz,nem jár dolgozni egész nap otthon van,főzni se tud....

Az unkaöcsém nem a leggyengébb,ha megtudnám számolni,h hogy hányszor ütött már meg,persze visszaadtam,engem egy alig 6 éves ne pofozgasson már...de igazából nincs a gyerekkel más baj,csak az anyja egy idióta!

Szerintem azért hívott el minket,h a gyerek több ajándékot kapjon....na ha nem mennék el,sztetek mérges lenne?Akkor van az évzáró és semmi kedven nincs rohangálni!

Menjek el vagy?:))))

Köszi a válaszokat....



2014. jún. 17. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne , max küldj neki egy apróságot, de nem kell elmenni.
2014. jún. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 acelsziv ***** válasza:
70%

Ha elmennél kritizálná amit viszel, plusz tré hangulatod lenne.

Ha nem mégy el rinyálni fog... de ez kit érdekel?

2014. jún. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj el! Ha belegondolsz mi fog történni? Megsértődik? Na és? Legalább többször nem fog meghívni.
2014. jún. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,de el kell mennem,mert anyám is ott lesz és a dédimhez is el kell mennünk.....anyám mondta,h csak délután kell ott lennünk és,hogy akármilyen paraszt a gyerek anyja ki fogjuk bírni......

Azt kihagytam,h azért is vagyunk rá mérgesek,mert amikor a gyerek született elkérte KÜLCSÖNBE a babakocsit/babaruhát/takarót mindent...és facebookon meg eladta az összeset.....most akk az én volt babásruháimban egy másik gyerek van,amikor csak KÜLCSÖNBE adtuk oda neki:))))

2014. jún. 18. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!