Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mennyire érzi egy gyerek, ha...

Mennyire érzi egy gyerek, ha az anyja valakit nem szívlel? Mit lehet tenni az ilyen rokonnal, mit mutassak a gyerek felé?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen tudom az érzelmeimet befolyásolni, simán összeveszek valakivel, ha éppen úgy van, még akkor is ha ott van a pici gyerekem, és hajlamos vagyok arra is, hogy neki is megmondjam, hogy mit tehet és mit nem, és arra is, hogy ne engedjem túl közel az ilyen emberhez. De elzárni sajnos a párom miatt nem zárhatom el tőlük.Hogy viszonyulsz egy olyan rokonhoz, akit te nagyon nem szeretsz és a gyerekednek ajándékot vesz? Hogy tudod elkülöníteni azt, hogy a pici gyerekedet ne hangold ellene, de mégis érezze, hogy anya nem szereti?Van egy nagyon gonosz személy,akit nagyon nem szeretek,a párom testvére,aki a gyerekem keresztanyja. Rosszul leszek,ha csak a gyereknek is vesz valamit,mert nagyon szemét húzásai voltak,mikor pici volt a babám,meg előtte is..Nem szeretném a gyereket befolyásolni,de ő a gyerekét folyamatosan hangolja ellenem,és persze nem akarok lesüllyedni az ő szintjére,de nagyon rossz lenne látnom,ha az én gyerekem őt istenítené..kiráz a hideg,ha az ő gyerekével vagy vele van a gyerekem..de nem tudok mit tenni,mert a párom testvére..

2014. jan. 24. 12:54
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Az ajándékot azért írtam,mert ilyenkor nem szívesen adom a gyereknek oda,bár a játékot igen,de mondjuk abba a ruhába nem járatom amit ő adott neki..
2014. jan. 24. 12:56
 2/13 anonim ***** válasza:
Én kidobtam minden cuccot, akivel kapcsolatban ilyen érzésem volt. Köszönjük szépen:)
2014. jan. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csak a gyerekemet védem,mert folyton balhézott mikor pici volt,meg terhes voltam...
2014. jan. 24. 12:57
 4/13 anonim ***** válasza:
A játék is kukáztam.
2014. jan. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kidobtad? És a gyereknek mit mondtál? Mondjuk egy játékot nem dobok ki,de miket dobtál ki mégis?
2014. jan. 24. 12:58
 6/13 A kérdező kommentje:
Ezek hajlamosak megkérdezni a gyereket,hogy anya rádadta-e,utána meg balhéznak...ha kiderül az igazság.
2014. jan. 24. 12:59
 7/13 anonim ***** válasza:
5 Ki én:) Ha külsőre nekem is tetszett legfeljebb megvettem én, a gyerek meg semmit nem vett belőle észre:D
2014. jan. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6 Balhézzanak, engem sosem érdekelt a balhézás. Az én gyermekem én döntöm el, hogy kitől fogadok el neki szánt dolgokat:D Meg hát van még más trükk is, de azt nem kötöm az orrodra:D
2014. jan. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én a helyedben megmondanám a párodnak finoman, hogy mondja meg a testvérének, nem kell vennie semmit a gyerkőcötöknek.

Nehéz ez, mert ha a gyerek olyannal szimpatizál, amilyennek nagyon nem szeretnéd, hogy legyen a gyerek, felvehet tőle szokásokat akaratod ellenére.

De az sem jó, ha "simán" összeveszel bárkivel, az nagyon negatívan hat a gyerekre, ha ezt látja.

Próbáld inkább szeretni az embereket, a gyereknek is szebb élete lesz.

2014. jan. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
írok privátba:)
2014. jan. 24. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!