Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A nevelőapám idegbeteg,...

A nevelőapám idegbeteg, irányítani akarja az édesanyám életét, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Fenyegetőzik hogy tönkre teszi az életünket ha valami nem úgy lesz ahogy ő akarja. Ma bejelentette hogy anya nem találkozhat a legjobb barátnőivel sem. Nem tudom mit tehetnék így 16 éves létemre ,szeretem az anyukámat és nagyon rossz látni a szenvedését. Van egy 10 éves kisöcsém is ,és nem szeretném hogy neki így kelljen felnőnie.
2014. júl. 24. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd anyukád eldönti, hogy bírja e ezt a terrorizálást, vagy kilép belőle.
2014. júl. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek, de sajnos addig amíg anyukád nem dönti el hogy elhagyja, addig sajnos nem sokat rudsz tenni, max annyit hogy támogatod az öcséd lelkileg és anyud idővel talán rájön hogy ez így nem jó. Esetleg próbálj meg neki beszélni az érzéseidről és arról jogy nem örüls neki hogy ennyire szenved. Talán észhez tér, de addigis sok kitartást!6
2014. júl. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is választ kaptam a kérdesemre, ugyanis nálunk is ez van...:(

13l

2014. júl. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Családi összefogás kéne ide. Nagymamák, nagypapák, meg az egész rokonság, mindenkinek össze kéne fognia és ki kéne lakoltatnia onnan ezt az "embert".
2014. júl. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. júl. 24. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!