Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Reggel amikor felketltem anya...

Anett:) kérdése:

Reggel amikor felketltem anya már nem volt otthon. Csak a nevelőapám. Egész nap tök jó fej volt, de amikor anya haza ért mindig szidott. Megfigyeltem hogy ez csak akkor van amikor anya is ott van. Most ez mi?

Figyelt kérdés

2013. jún. 20. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
mit jelent az h "szidott"?kifejtenéd bővebben h milyen volt előtte meg utána?
2013. jún. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

A tacskóm volt ilyen. Ha azt gondolta hogy nem látjuk, illetve nem látott minket, oda se bagózott a macskákra, vagy más kutyákra amik elmentek a kapu előtt, vagy emberekre. Viszont ha látott minket, vagy látta hogy figyeljük, akkor isteni házőrzőnek bizonyult.


Meg akarja mutatni anyádnak, hogy ő tud téged nevelni!

2013. jún. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

reggel megkért hogy söpörjek ki és takarítsam ki a mikrót..

Amíg nem ért haza anya semmi baja nem volt vele,de ahogy haza ért ez volt"..ki tanított meg pelsöpörni? meg azt mondtam hogy takarítsd ki a mikrót és nem azt hogy gányold össze.."

2013. jún. 20. 17:22
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
amikor kettesbe vagytok,ültesd le és beszéljétek meg a dolgot.ennyi! -.-
2013. jún. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
huuu. ..te nagyon okos vagy --"
2013. jún. 20. 21:02
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk ez fordítva volt.

Amikor anya nem volt otthon akkor szidott, amikor otthonvolt akkor meg minden jót elmondott rólam a nevelőapám... vagyis nem teljesen a nevelőapám, mert nem házasodtak össze... de anyám 2-3 év után kidobta.

Ez engem is nagyon irritált.

2013. jún. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Meg akar d...i es anyad meg feltekeny
2013. jún. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem beszęlgess el vele. Ę'n a helyedben azt tennem
2013. júl. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!