Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Párommal összeköltözést...

Párommal összeköltözést tervezünk, lehet szülővel együtt élni? Tapasztalatokat kérnék.

Figyelt kérdés
Gyermekeim vannak,párommal szép a kapcsolat.Apukája hirtelen típus szól úgy ami nem esik jól gyerekeknek.Apuja nagyon beteg ami miatt ilyen az idegei.Gyermekeim az első,de páromat is szeretem,akinek szüksége van most rám.Megbeszéléssel javulhat a helyzet?Páromra bízzam beszéljen apujával?

2014. júl. 25. 08:55
 1/8 A kérdező kommentje:
Lenne albérlet talán az ő utcájukban, és akkor a gyerekek kicsit nyugodtabban lehetnének, onnan is át tudok menni segíteni,de szeretünk nála lenni mert itt nyaralunk(cimszó alatt) HOGY SZOKJUK egymást
2014. júl. 25. 08:59
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen nem költöznék a párom szülőjéhez. Főleg nem gyerekkel, akinek ez a szülő nem is a nagyija.

Inkább menjetek albérletbe.

2014. júl. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem hiszem, hogy ne lennél ott, ha az utcában is van albérlet. Viszont én a gyerekeimet nem költöztetném be olyan emberhez, aki bunkó velük, hiába beteg, ez nem teszi kevésbé rosszá a gyerekek számára. Szerinted hogy esne nekik, hogy egy olyan ember kötekedne velük, akinek hozzájuk semmi köze, de az anyjuk hagyja, mert hát szegény beteg. Én nagyon mérges lettem volna anyára, ha ilyen helyzetbe hozott volna.
2014. júl. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezt ti tudjátok...

Nálunk semmi gond a szülőkkel, jól kijövök én is a párom szüleivel, meg a párom is az én szüleimmel. Mindenhol laktunk már. Mondjuk külön sokkal jobb, mert nem kell másokhoz alkalmazkodni.

2014. júl. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.. mindenképp átgondolom.Mindent megtesz apuja gyerekekért... de ha nem tud ezen változtatni,hogy ne így szóljon nekik... vagy ha baja van velem beszélje meg...akkor nem maradok
2014. júl. 25. 09:09
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne, ne menj bele, mert ha egyszer megtortent, nem lehet visszacsinalni.

Tapasztalatbol beszelek, hasonlo a helyzet, raadasul az en apamrol van szo, es en is banom mar mint az a bizonyos kilencet kolykedzo eb...


Lehet kozelebb koltozni, vagy akar egy ket hazzal arrebb, de ne egy fedel ala.


Raadasul irod hogy gyengek az idegei, hogy fogja viselni pl ha a gyerekre rajon az orditas? Vagy ha pl jon egy uj kicsi es ejjel nem hagy aludni senkit?


Jobb ugy ha mindenkinek megvan a maga kis helye, aztan a parod annyit jar at amennyit akar, de az otthon nyugalma legyen meg.

2014. júl. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha beteg és ideggondja van, akkor sosem lehet tudni mikor rosszabbodik az állapota és kattan be.

Mivel kiszámíthatatlan ez miatt, nem engedném egy fedél alá a gyerekekkel. Lehet 2-3 évig mondjuk ellennétek, aztán akkor hirtelen bekattan és elveri az egyiket v mittomén. Nem kockáztatnék, sztem elég ha a közelbe költöztök. Férjed meg így bármikor át tud szaladni, ha anyósod hívja mert gond van.

2014. júl. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pszichesen beteg emberrel NEM koltozunk ossze!


Lattam ilyet kozelrol, mert gyerekkent ebben nottem fel, nekem termeszetes volt de megviselt. Ha van valasztasod, akkor eszedbe ne jusson! Sot a kozelbe sem szabad koltozni. Menjetek a varos masik vegebe.

2014. júl. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!