Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tanácsot szeretnék kérni/tapas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot szeretnék kérni/tapasztalatokat hallani. Szakítás után vagyunk, ő dobott, most újra keresett, vélemények?

Figyelt kérdés
először 1év után szakított, más lány miatt (vele utána nem is találkozott). pár hét elteltével találkoztunk, újra összejöttünk. gondoltam, jár egy esély nekünk. 2hónap múlva megint szakított. még utána kapcsolatban maradtunk, "összejártunk", aztán 2hónapja mondtam, hogy többet ne...ne is beszéljünk, beleegyezett. most először volt az, hogy ennyi ideig tényleg nincs köztünk kommunikáció. most meg írt egy smst, hogy sokat gondol rám, és ha lehet, szeretne látni. szerintem ehhez kellett bátorság a részéről, mert azért elmondtam a véleményem, meg engem sem a hülyék bolygójáról szalajtottak, még ha ez alapján úgy is tűnik :-) 25ön felül vagyunk mind a ketten, volt már mindkettőnknek hosszú távú, komoly kapcsolata. én erre nem szeretnék reagálni, szerintem joggal várom el, hogy ennél többet tegyen, ha tényleg akar valamit. tapasztalatok?

2012. márc. 27. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg kiakarsz vele bekulni ezek utan is??? Hanyszor fogjatk ezt csinalni?? Se veled.se nelkuled kapcsolat a legrosszabb!!
2012. márc. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha ne békülj ki. Oka volt a szakításnak. Keress mást, akivel még nem futottál lyukra!
2012. márc. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnél tartalék csaj lenni - akit szükség esetén levesz a polcról, ha pedig már nem kell, akkor visszarak-, válaszolj az üzenetre. Ha ennél többre tartod magad, akkor még a számát is töröld ki a telefonodból :D
2012. márc. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Te egy idióta vagy! :D Má bocs!
2012. márc. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

:DDDD

köszi :-)nem akarom most újra, csak érdekelne, van-e olyan pasi, aki tényleg képes arra, hogy belásson dolgokat...

2012. márc. 27. 12:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Amíg nincs gyerek ezt eljátszhatjátok még párszor....
2012. márc. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

:DDDD

köszi :-)nem akarom most újra, csak érdekelne, van-e olyan pasi, aki tényleg képes arra, hogy belásson dolgokat...

2012. márc. 27. 12:30
 8/8 Lifeishard ***** válasza:

Van olyan pasi, aki tényleg belát dolgokat; még azt is, ha hibázik. :)

Ebben az esetben viszont SZERINTEM a belátásnak semmi köze a dologhoz, pasiként mondom.

Kidob olyan miatt, akivel nem is találkozik? Összejöttök, de megint szakít? Azért még "összejártok" (gondolom kefélni)? Nekem az jön le a dologból, hogy nem akar mást, csak egy lyukat. Ha nem így lenne, másodszorra nem dobott volna ki, vagy az "összejárás" alatt meggondolhatta volna magát.

Nem bántom a tagot, mert nem ismerem, lehet, remek arc, de hogy ebben a kapcsolatban nem szuperál 100%-ig, az tuti.

Ha többet is tesz, nem biztos, hogy többet akar... Ha Te is akarsz, találkozz vele, de tarts három lépés távolságot, mert megint "összejárás" lesz a dologból, aztán a sok csalódott nő meg leszűri, hogy minden férfi érzéketlen bunkó.

26/F

2012. márc. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!