Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ez az egész nem esne nektek...

Ez az egész nem esne nektek rosszul a párotok testvérétől (többi részletesen lent)?

Figyelt kérdés
2 hét múlva lesz szűk családi körben az esküvőnk,a leendő férjemnek van egy bátyja,kijelentette hogy ő nem szeretne részt venni az esküvőn,utána az ebéd,összejövetel nálunk (párom otthonában) lesz.De az biztos,hogy az asztalhoz meg le fog ülni zabálni!Ez meg már milyen?Ezt onnan tudom,hogy mivel már nekünk van egy 1 éves kislányunk,a keresztelőjén nem volt ott a templomban,de a közös ebédnél meg ott volt!Olyan magának való ez az ember,még a temetőbe se ment ki egyszer sem a nagyon közeli rokonja sírjához,pedig már 2 éve,hogy nincs köztünk.
2014. júl. 28. 11:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%

Igazából ha ott van az ebéden, a szertartáson már az is jó. Mert megtisztel a jelenlétével. olyat meg ne erőltess rá ami neki nem jó. Neked se lenne jó az Ő mérges vagy mélabús arcát nézned. lehet neked lenne lelki ismeret furdalásod.


Ha magának való volt mindig akkor egy esküvő alkalmával is hozza az attitűdjét, lehet neked a legnagyobb napod, neki ez csak egy esküvő. :)

2014. júl. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

Nem szeret idegen helyre menni idegen emberek közé.

Ez ilyen pszichés zizi...ha nem akar menni,hát ne menjen,majd ott lesz a vacsorán,még is csak a férjed tesója,vagyis a sógorod.

Próbáld máshogy nézni: ha a te tesódnak lenne ilyen nyilvános helyre nem akarok menni fóbiája, de a családi összejövetelen ismerős zárt helyen ott van,akkor is úgy gondolnád, hogy na de az asztalhoz meg biztos le fog ülni zabálni?!?!?!?!

2014. júl. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem meg szó sincs betegségről, mert akkor a kérdező sem tenne fel ilyen kérdést a leendő sógoráról. Szerintem simán bunkó tapló pasiról van szó, akit nem igazán érdekel a családja, vagy, hogy kivel mi van, de az ingyen dínom-dánom persze jöhet. Én elmondanám a leendő férjemnek a problémát, megkérdezném, hogy ő mit gondol erről. Valamelyik hozzászóló írta, hogy biztosan nem szeret nyilvános helyre menni idegenek közé...mert gondolom egy szűk családi esküvő tele van számára idegen emberekkel..na persze. Én megértem a problémád, én sem örülnék ha ilyen sógorjelöltem lenne, és biztosan megmondanám neki, hogy rendben, ne jöjjön az esküvőre, de akkor jelezném neki, hogy tudja, hogy az utána lévő vacsorán sincs helye.
2014. júl. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
17%
Vacsora parod lakasaban lesz, ugyhogy nincs beleszolasod ki fog ott "zabalni".
2014. júl. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
4-es, a közös esküvőjük után...
2014. júl. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%

5-os,

Na es? A ferfi a volegeny vendege, szoval zabalhat ha akar.

2014. júl. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
39%
Több ilyen embert is tudok, akik a templomot, hivatalt kerülik ilyenkor.Az egyik barátnőm testvére sem ment be az ilyen helyekre az esküvőn és nem volt sértődés.Nagyon felfújod.El kell fogadni, hogy vannak ilyen emberek,akik nem szeretik a tömeget, vagy bohóckodásnak tartják, ami az esküvővel jár.Amúgy meg a férjed vendége.
2014. júl. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Úgy látszik, itt sokaknak szövegértelmezési problémájuk van.

Általános iskola 6. osztály talán kimaradt?

2014. júl. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kedves 3. válaszoló,legalább te megértesz! :) A sógoromról még annyit,hogy amikor a kicsivel hazakerültünk a kórházból,felénk se nézett,azt se kérdezte,hogy vagyunk,fel se fogta még a kezébe,pedig már 1 éves!
2014. júl. 28. 14:35
 10/12 anonim ***** válasza:
79%

Kerek-perec ki kell jelenteni, hogy oké, nembaj ha nem jön az esküvőre, de akkor az ebédre sem hivatalos. Pont. Ha megsértődik, így járt.

Ilyen nincs, hogy valaki nem hajlandó az esküvőre elmenni, de az ebédre meg odapofátlankodik. Aki ezt megteszi, az egy bunkó neveletlen egyén.

2014. júl. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!