Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért kell mindig a magasságom...

Miért kell mindig a magasságommal piszkálódni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok amúgy nagyon alacsony (160 cm), csak a családban mindenki magasabb nálam jóval, még a 12 éves húgom is. A haverjaim mind azért jóval magasabbak nálam, meg úgy a barátnőim nagy része is. Ezért ha anyuék a barátaimmal látnak akkor is mindig megjegyzik, hogy én vagyok a legkisebb.


Amúgy tudom, hogy ez nem olyan hatalmas nagy probléma, és 1x-2x vicces is, de most már nagyon zavar. Apu mindig Picurkának hív, néha a húgom is, meg mindig megkérdezik, hogy felérem-e a dolgokat meg ilyenek. Szóval kb. mindig rajtam röhögnek.


Hogy értessem meg velük, hogy ez engem zavar? Vagy csak túlreagálom?


17/L


2014. aug. 22. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Annyira túlreagálod, hogy ez vált életed fő problémájává. Égimeszelő akarsz lenni ? Ez egészen normális testmagasság.
2014. aug. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sztem tulreagalod probald te is viccesen felfogni es mikor megjegyzest tesznek te is vagj ra valami vicceset es hidd el abba haggyak :)
2014. aug. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%

Én 158 cm vagyok.Hidd el ez végig fogja kísérni az életedet,de nem rosszindulatú megjegyzéseket fogsz kapni,hanem csipkelődőket,amin sztem egy idő után Te is jókat fogsz nevetni.Engem munkahelyen hívtak,Zsebibabának,Törpillának ..szeretetből,én mindig szerettem a magasságomat,és a pasik is,mindig azt mondták,kicsi,törékeny vagyok,olyan igazi nő :)


41/N

2014. aug. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1. írta, hogy nem ez életem legfőbb problémája, és ettől még nagyon szeretem a húgom és apum is, csak egyszerűen most már tényleg zavar.


Amúgy nem akarok égimeszelő lenni, meg vagyok elégedve a magasságommal, mert így több pasiból tudok válogatni, és magassarkút is hordhatok.. :D

2014. aug. 22. 21:21
 5/11 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele. Az emberek szeretik cikizni a másikat. Neked a magasságod ehhez adott :) Mást mással ugratnak :)


Egyszer a közös vacsora vagy ebéd alatt beszélj velük, hogy neked ez nem vicces, hanem bánt.

2014. aug. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is hasonló bajom van, én 19/l vagyok és 154 cm. xD Már megszoktam, hogy mindenki ezzel szekál, szerintem te sem tudsz nagyon mást csinálni, minthogy beletörődsz.
2014. aug. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én se sokkal vagyok magasabb és nagyon zavar, sose szerettem, hogy ilyen kicsi vagyok. Szeretnék még pár centit nőni.
2014. aug. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
En magas vagyok de genetikailag nagyon vekony. Annnnnyian megjegyzeseket tesznek h tuti nem eszek STB.ledig hiaba zabalok sehol megy plusz kilo...szoval megforditottam a dolgot es ha vki ilyet beszol mündig arra gondolok h irigykdnek h barmir ehetek es vekony maradok. Azota nem erdekelnek a beszolasok
2014. aug. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hogy felérem e? Nem, de ha te igen, akkor csekkold már le a hőmérsékletet odafenn! Ja, és szólj, ha esik az eső, szeretnék időben fedezék alá menni.... ha már itt tartunk, nyújtsd már ki a kezedet, meg akarom nézni átférek e alatta, mert kinéztem egy hobbit-lakot magamnak és pont ekkora az ajtaja, hogy miért megyek oda? Mert oda te, meg a kicsit sem vicces megjegyzésed már nem fértek be. Gonosz? Igen. Valószínű a humortalan melléknevet is megkapod majd, és te leszel az, aki nem veszi a poént. De ha ennyire zavar, akkor hajrá. Amúgy én is akkora vagyok, és nagyon szeretem!:)
2014. aug. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

160 cm szerintem tök normális. Nekem az furcsa, hogy mostanában a fiatal lányok olyan lombrágóak.

Szerintem ne húzd fel magad. Nézd a jó oldalát. A magas lányoknak akkora lapát kezük-lábuk van, hogy borzasztó. Némelyik 41-42-es lábakon szaladgál. Na az nőies?

2014. aug. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!