Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nagyon alacsonynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nagyon alacsonynak számítok a 163 centis magasságommal? Amúgy kigyúrt vagyok. Bejönnék? 21F

Figyelt kérdés
2014. júl. 2. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Kép alapján lehet csak megmondani... ez így kevés infó
2014. júl. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Arra vagyok kíváncsi, nem zavaró-e az alacsonyságom egy nőnek? Pl. ha ő magasabb...
2014. júl. 2. 22:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Én 162 cm magas vagyok, a férjem 165. Engem sosem zavart.
2014. júl. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem azért nem zavaró, mert alacsonyabb vagyok, viszont ha magasabb lennék, az bizony zavarna :/
2014. júl. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy magas, de engem nem zavarna, mert alacsonyabb vagyok. :D
2014. júl. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
engem egy kicsit zavarna, de én magasabb vagyok és még magassarkút is hordok :S
2014. júl. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A párom is ilyen magas. Én meg 164, és még magas sarkút is felveszek, ha úgy adódik. Őt nem zavarja, így engem sem.
2014. júl. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Függ attól is, hogy mekkora a lány, akivel összejönnél:) Pl. az én 178 cm mellett hülyén néznél ki, és engem is zavarna.

Mellesleg szerintem a lányok szeretik a magas/magasabb pasikat, de biztos megtalálod te is a neked valót, nem akarlak elkeseríteni:D sok 160 alatti csaj van:D

2014. júl. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mit jelent hogy kigyúrt a pék szokott "gyúrni". 90kiló vagy és romszáraz?
2014. júl. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!