Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a 168 cm magasságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a 168 cm magasságommal van esélyem a nőknél?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy azt mondanátok erre, hogy "max. az alacsony csajoknál", de az a gond, hogy én nem látok a korosztályomban (23 éves vagyok) alacsonyabb, vagy egy magas csajokat. Mindegyik magasabb nálam, én meg már 23 éves koromban nem fogok magasabbra nőni. Szerintetek van valami módszer, hogy magasabb legyek, és van esélyem egyáltalán a nőknél?
2014. máj. 9. 15:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nincs...

A nők, amint lemértek téged szalaggal és megbizonyosodtak róla, hogy csupán 168cm a magasságod, azonnal megszűnsz létezni számukra.

2014. máj. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Jó, értem a szarkazmust az írásodban. Felfogtam. :)
2014. máj. 9. 16:02
 3/19 anonim ***** válasza:
Nincs.
2014. máj. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Örülnék, ha egy nő is mondana valamit erről a témáról. :)
2014. máj. 9. 16:05
 5/19 anonim válasza:
Figyelj.. ha egy lány igazából szeret téged ugyis elfogadja azt hogy alacsony vagy.. én 15éves vagyok (fiú) barátnőm 175cm és egyáltalán nem érdekli ,hogy milyen magas vagyok :) ez nőtöl is függ meg kapcsolattól
2014. máj. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Akkor még nem halt meg a remény! Ez jó hallani. :)

Am. nekem nem kell 170 meg 180 cm-es csaj, csak annyi, hogy egymásnak bejöjjünk kinézetre meg stílusra is. Nem kell nekem top model alkatú csaj. :) (Azt úgyis megpróbálnák lecsapni a kezemről)

2014. máj. 9. 16:13
 7/19 anonim ***** válasza:
Tehát a te logikád szerint az összes olyan legalább 20 éves srác aki 170 centi alatt van szingli, ugye?:D Na ne hülyéskedj már :D
2014. máj. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:

Sziaa!

Na én lány vagyok! :) Szóval 168? Semmi baj vele ;) Aki szeret téged az mindenhogy szeret, akinek meg a magasságod(vagyis a külsőd) számít az már régen rossz!

Szerintem bejöhetsz lányoknál! Sok sikert!!! ;)

2014. máj. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam egy szóval se ilyet, csak a saját korosztályomban, és a méreteimet megközelítő magasságban nem találkoztam még nővel, aki hasonló magasságú sráccal járt volna együtt. Mindegyiknél azt vettem észre, hogy a pasi kb. 10-15 cm-el magasabb volt nála, ha nem többel. :)
2014. máj. 9. 16:18
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszi szépen utolsó. :D
2014. máj. 9. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!