Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Sogorom a keresztapja a...

Sogorom a keresztapja a lanyomnak. Utaljuk egymast. Anyosnal lakok felso szinten. Feljon sogor a babahoz, elmegyek, majd mikor visszajovok eppen engem beszelnek ki a felesegevel. Mit reagaltal volna?

Figyelt kérdés

Legszivesebben elkuldtem volna az otvaros p.-ba de nem tehetem meg. Lassan elkoltozunk akkor siman megteszem,de most csak neztem ot felhuzott szemoldokkel hogy vegye magat eszre hogy visszajottem.

Vegulis akkor fogta magat es elment magatol mert eleg hulye helyzet volt....te mit tennel?

A masik,hogy csak a csalad es a lanyom miatt vagyunk meg beszelo viszonyban,mert volt egy nagyobb vitank ( telefonon verig sertett engem es az anyamat) kkor mindenki nekem adottt igazat es o az osszes csaladtagjaval oseveszett,ezert kibekultem vele. De utalom,egyszeruen nem tudok es nem akarok tovabb jopofizni...

Te tovabb jopofiznal vagy inkab feszultseg a csaladba??



#Sogorom #koccsog
2014. okt. 16. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Te soha nem beszélted ki sógort sem szüleiddel sem férjeddel, sem itt ugye?

Mert csak akkor háborodhatsz fel rajta ha te nem ugyan ezt teszed.

2014. okt. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

Hmm, erdekes. Utalod, de nem bansz egy fedel alatt elni vele. Utalod, de a gyerekedet ott hagyod vele. Utalod, kibeszeled, ugy mint o teged. Kibekultel vele, mert sajnaltad, de hiszen utalod.

Szerintem te vagy a legjobban utalva a ferjed csaladjaban. Azt hiszem mindenki akkor fog fellelegezni mikor vegre elkoltozol, es nem beszelsz majd az utalt sogoroddal, de ehhez ugy sincs jellemed.

2014. okt. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Csodálatos a stílusod Kérdező! A helyesírásodról meg az IQ-dról nem is beszélve!
2014. okt. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs ekezetem,a sogorom nem velunk el,nem hagytam a lanyom vele,hanem a testverem kezebe volt amig en kiszaladtam a furdobe mert furdetni keszultem. Hozta utanam a babat,igy egyedul maradtak a sogor meg a felesege. Azert bekultem ki mert nem akartam feszultseget ,nem azert mert ot sajnalom,hanem mert anyos is meg a ferjem is osszevesztek vele mert nekem volt igazam.
2014. okt. 16. 11:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az első hozzászóló is írta: fordítva is megtörténhetett volna. Persze, ettől még vérlázító, de csak ebbe gondolj bele.
2014. okt. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Persze hogy kibeszeltem en is csak nem az otthonaba....nem megyek el hozza kritizalni.
2014. okt. 16. 12:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Nézd, szerintem ez már annyira részletkérdés :D. Persze, szarul jött ki, úgy érzed, még neki áll feljebb, megértelek. De a kibeszélés helyszíne szerintem olyan rohadt mindegy.


A sógorod pontosan úgy viselkedik, ahogy egy ilyen passzív konfliktusban szoktak az emberek. Utálod, de kibékülsz vele. Nyilván normálisan viselkedsz vele, de közben érzi, hogy ki nem állhatod. Folyamatosan néma villámok csapkodnak közöttetek, ha meglátjátok egymást, a másik ezen zsörtölődik egész nap.


Persze, nem védem, csak azt mondom, hogy semmi átlagon felülit nem csinált azzal, hogy kibeszélt. Pontosan úgy viselkedett, ahogy az emberek 90%-a.

2014. okt. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!