Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit gondoltok, miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok, miért van együtt ez a férfi a feleségével?

Figyelt kérdés

Tippelhettünk a barátnőkkel, és kíváncsi vagyok a véleményetekre.

A férfi jóképű, vonzó, diplomás, jól keres, a szakmájában elismert.

A feleség csúnya, amióta ismerem túlsúlyos (állítása szerint mondjuk így érzi jól magát.... persze...), nincs diplomája, keveset keres.


10 éve vannak együtt, van 2 gyerekük.

A barátnőktől tudom, hogy páran bepróbálkoztak a pasinál de mindegyiküket lerázta.


Amire mi tippelünk:

- a férfi meleg, de kell neki a család

- a férfi valamilyen módon elnyomja a nőt, esetleg van valami szexuális aberrációja


Ti melyikre szavaztok?


2014. júl. 20. 12:24
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
100%
Hm, az nem lehetséges, hogy egyszerűen szeretik egymást, és ez az aberrációjuk???
2014. júl. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
97%
Nem vagytok ti normálisak,nézzetek magatokba!Ócska rongyok!
2014. júl. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
96%
szerintem is csak irigy ri..ok vagytok.
2014. júl. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
100%
Úgy viselkedtek, mint az öregasszonyok pletykálás közbe.
2014. júl. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezek mi is lehetnénk a férjemmel, a gyerekek száma nem stimmel, meg az együtt-töltött évek száma sem teljesen. :D Egy harmadik tippet adok, nem is gondolnátok: szeretjük egymást. :)
2014. júl. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
100%
Akármi is legyen ok a házasságukra, ti emberileg sokkal kevesebbek vagytok, mint Ők. Ilyenekből lesz a vidéki információs központ (pletykás, rosszindulatú nyuggerek).
2014. júl. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
100%

A csúnya az egy relativ fogalom,lehet egy nő csúnya női szemmel,férfi szemmel nézve más lesz az eredmény,és kinek mi a túlsúlyos.Meg vannak olyan férfiak akik a telttebb nőkre buknak,nem minden férfi tartja vonzónak a vékony nőket.

Sok férfinál nem szempont a nő diplomája sem pedig a keresete.Valószinüleg a nő lelki szinten is és az ágyban is olyat tud nyújtani amivel távol tudja tartani a konkurenciát.

2014. júl. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 A kérdező kommentje:
Igen, nyilván irigyek vagyunk, ez nem titok. Ezért is akarjuk megfejteni, mi ennek a nőnek a "titka", hogy egy ilyen, nála klasszisokkal jobb férfit megkapott és megtartott (eddig).
2014. júl. 20. 12:39
 9/64 anonim ***** válasza:
100%

Ha a párkapcsolatban élőket vizsgálva az egyik fél látványosan magasabb kategória (jobban néz ki, jobban keres, stb) akkor automatikusan azt vizsgálja néhány ember, hogy miben jobb a "lemaradt" fél nála. Keressük az önigazolást, és értetlenkedünk: ez a pasi, azzal a nővel, amikor én szebb, jobb, okosabb stb vagyok? Hogy lehet vele, amikor nekem senkim nincs...? Néhány embernél ez természetes reakció. Mások megtanulták azt, hogy nem láthatsz bele két ember kapcsolatába, és nem tudhatod, nekik mi a jó.

Igen, lehet, hogy meleg. Lehet, hogy a nő olyat nyújt neki, amit mástól nem kap meg. Lehet, hogy szerelmesek egymásba- akkor is, ha a nő szerinted ronda és csóró. A pasija szerint lehet gyönyörű, kívánatos és jó háziasszony. Miért érdekel téged az ő kapcsolatuk? Tetszik a pasi? Ha csak puszta kíváncsiság/rosszindulat: nőjetek fel te és a barátnőid.

2014. júl. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
100%

Fogadjunk arra egyikőtök sem tippelt,hogy kölcsönösen tisztelik egymást és szeretik?!

Az meg már csak véletlenül se jusson eszetekbe,hogy nem a külsejük miatt szerették meg egymást.

Gondolom abban a nőben van valami,ami bennetek nincs.Talán jóindulat és emberség.

Rosszindulatúak vagytok!

2014. júl. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!