Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Kibékülnétek a sógornőtökkel...

Kibékülnétek a sógornőtökkel ezek után?

Figyelt kérdés
A helyzet úgy kezdődött, hogy én teherbe estem a második babámmal, és veszélyeztetett terhességem miatt, a cégem közös megegyezéssel elbocsátott. A sógornőm már ekkor hangoztatta, hogy nem kellett volna vállalni második gyereket, stb. A baba születése után még rosszabb lett a helyzet, odáig fajult végül a dolog, hogy egy nagyon csúnya hangvételű beszélgetés zajlott le köztünk, és ő azt vágta a fejemhez, hogy könnyű nekem így élni, hogy találtam egy barmot, felcsináltattam magam, és most eltart. Én ezen nagyon megsértődtem, és a férjem is megharagudott a húgára, hiszen tervezett baba volt, mindenki tudta, hogy szeretnénk, és hál istennek rendelkezünk olyan háttérrel, hogy nem baj, ha én egy két évre kiesek a munkából. Most sógornőm úgy érzem békülne, bár nálunk nem mer eljönni, de leveleket ködözget, hívja gyakran a férjemet, mondta neki, hogy megbánta amit tett. A férjem kért próbáljak békülni, de úgy érzem nagyon megbántott, és fáj amit tett, mert úgymond én voltam csak neki, én ápoltam betegen, én intéztem a hivatalos ügyeit, amikor ő betegség miatt erre képtelen volt, és mégis engem bántott meg. Ti meg tudnátok bocsátani?
2014. okt. 16. 11:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A sógornődnek ez alapján nem kicsike kisebbségi komplexusa van a bátyjával (így veled is) szemben. Valószínűleg rohadtul szégyelli amit mondott. Persze, ezt soha nem tudná így kimondani.


Tudod, van az az érzés, amikor úgy érzed, valaki jobb nálad, ezért elkezdesz rá haragudni, belekötni, hogy megnyugtasd magad, nem vagy rosszabb. Aztán amikor a saját anyád is megerősít abban, hogy a másik a jobb, akkor elgurul a gyógyszer.


Persze, ettől még kretén volt, hiszen felnőtt ember, így felelős a tetteiért és a szavaiért, függetlenül a lelki problémáitól.

2014. okt. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát tudod én ezek után nem tudnék vele jópofizni.
2014. okt. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kérjen bocsánatot. De necces ha kibékültök megint ugyanígy jártok
2014. okt. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!