Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Ebből óriási balhé lesz ma!

Figyelt kérdés
Előzmény itt van. http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__rokoni-ka.. Anyukámnak szülinapja van,nálam lesz az ebéd.Persze jön tesóm is a lányával.Anyu miatt nem akarok balhét,de már sík ideg vagyok,nem hiszem hogy megállom "röhögés" nélkül a találkozást.
2014. okt. 18. 06:44
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
81%

Na ne már,hogy a lány ezek után oda dugja a képét!

Legalább lenne annyi esze,hogy nem megy el!

Én biztos kikötöttem volna,hogy nem jöhetAzt hiszem ez érthető lett volna a részedről.

Ha elmegy,és balhé lesz,hát viselje a következményeit.

Tuti én is a fejére húznám a levest:-)

2014. okt. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
80%

na, tovább szövődik a sztori??? :)

És mi olyan vicces, hogy"röhögsz" rajta? A férjedet kivágtad már a pitsába?

2014. okt. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem hasonló helyzetben én először a testvéremmel beszéltem volna külön (a lényt inkább kerülném, mert nagyon megverném első dühömben), és akkor nem állna fent egy ilyen durva helyzet, mint amit te is leírtál. Nem tudom, anyukád mennyi idős, de ha az orra előtt tépitek meg egymást a lánnyal, és vered ki a balhét, az emlékezetes szülinap lesz szegénynek :(
2014. okt. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
87%
*lányt, bár a lény is stimmel erre a fajtára :D
2014. okt. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%

Előre kérj anyukádtól bocsánatot ha nem úgy sikerül a vacsi ahogy elvárja.

Én a helyedben a családi asztalnál finoman és higgadtan borítanám a bilit. A lényeg hogy megfontolt, intelligens és higgadt legyél. Ne a vesztes,hisztérika, átvágott, ne adj Isten hibás fél szerepe legyen a tiéd.

Ha ott van mindenki, és úgy kerül szóba a téma akkor kevesebb kavarás lesz a dolgokból.

Ezt úgy értem hogy minden érintett fél szemtől szembe tud reagálni a dolgokra. Senki nem tud kibújni a felelősség alól. Nem lehet olyat csinálni hogy a másik háta mögött kikozmetikázva, átköltve mondani el a sztorit. Senki nem tud szövetségeseket állítani maga mellé azzal hogy hisztérikusabbnak állít be téged, vagy a férjedet vádolják meg azzal hogy rámászott szegény lányra stb.... Így minden feketén és fehéren teljes valójában lesz tálalva az érintetteknek.

Mivel ez családi ügy, előre szólok hogy könnyen meggyőzhetik önmagukat az érintettek hogy szegény kislányra rámászott a férjed. Mert nehéz a saját lányáról, unokájáról elhinni ilyesmit elsőre az embereknek. Lehet te is hibásként jönnél ki hogy nem vigyáztál a párkapcsolatodra, csakhogy a lány ne legyen hibás. Fontos hogy higgadt legyél és ott szemtől, szembe tudjon mindenki reagálni, mert az ott az Igazság pillanata lesz. Sok erőt kívánok!

2014. okt. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ahogy az előttem lévő írja ! Ne te érezd magad kellemetlenül ..A kiscsaj biztos nem tenné zsebre amit ha a helyedben lennék tőlem kapna ...
2014. okt. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:

Nem mondhatom,hogy nem jöhet,anyám unokája.

#2 Ha nem érzed az iróniát,sajnállak.

#3 Pont ettől félek,anyu szülinapját nem akarom elrontani.

2014. okt. 18. 08:02
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyád utólag biztos megértené a helyzetet...Ember legyen a talpán aki ilyen helyzetben édesen tudna bájcsevegni a csajjal ... Vagy ha nem is borítanám a bilit ,a társaság előtt szétszivatnám az "agyát " ,tennék róla virágnyelven ,hogy pontosan értse miről van szó ...
2014. okt. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
100%

Ne a szülinap elrontása miatt aggódj! Ha holnap, vagy jövő héten tudja meg, akkor is rossz lesz neki ( rossz kell, hogy legyen neki is, sajnos) - Az egyik lánya házasságát tönkre tette az unokája. Sajnos ez van, természetesen a férj is hibás, de az egy másik családból származik.....

Nem érdemes hallgatni, vagy jópofizni, a lehető leghamarabb tisztázni kell a dolgokat, a családnak minél előbb tudnia kell a helyzetről!

2014. okt. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
47%
Ahogy már írták ..tegyél rá magasról ,a 20 éves bige megérdemli a szivatást .. Még van pofája egy asztalhoz ülni veletek .. Válogatott "tréfákban" részesíteném ..Az elé tálalt ételt is jól meghinteném erőssel ....
2014. okt. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!