Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Ebből óriási balhé lesz ma!

Figyelt kérdés
Előzmény itt van. http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__rokoni-ka.. Anyukámnak szülinapja van,nálam lesz az ebéd.Persze jön tesóm is a lányával.Anyu miatt nem akarok balhét,de már sík ideg vagyok,nem hiszem hogy megállom "röhögés" nélkül a találkozást.
2014. okt. 18. 06:44
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:

Kedves #16 és #20 !

Egy szóval nem védtem a férjem,persze hogy ő is hibás!!!És hidd el,ő még idegesebb most mint én...

2014. okt. 18. 11:04
 22/46 anonim ***** válasza:
74%

Kerlek vigyazz, es ezt olvasd el, mielott cselekszel! Elmondom az en sztorimat. 16 eves voltam, amikor a csalad baratja (ocsem keresztapja) elvette a szuzessegem, es kb. egy even keresztul bolonditott magaba. Csaladja volt, ket gyereke, akikre sokat vigyaztam, szerettem is oket. Naponta tobbszor elmondta, hogy senkinek se mondhatom el, mert akkor elveszik a gyerekeket tole, es ongyilkos lesz. A vegen mar kiszalltam volna a dologbol (uj tarsasag, kezdett elmulni a kod), de a vegen nagyon eroszakos lett, tobbszor zsarolt. Tudom, hogy egy undorito ribi voltam, de elmertem mondani az anyukamnak, aki bar eloszor nekemesett, vegul megertette a tortenteket. Isten a tanum, hogy en csak nagyon szerelmes voltam! Nagyon utaltam magam, pszichiatrian fekudtem, mindenki gyulolt, anyu beszelt velem, de en meg nem mertem vele. A ferfi hivogatott a korhazban is, utana is talalkozgatni akart, neha megkeresett, megvart a suli elott... Alig tudtam szabadulni. Mindekozben neki a feleseg megbocsajtott, sot, nem is csinalt nagy problemat, azota szult is neki meg gyereket, es tudom, hogy a mai napig meg van csalva. Ugyanilyen fiatal lanyokat szedit, csak most mar megnagyobb a korkulonbseg.

Szoval, azt szeretnem irni, hogy lehet, hogy az a lany serult, vagyott par szep szora, olelesre, amit otthon nem kap meg, es na bumm, a ferjed kihasznalta. Ki az undoritobb? Mivel elfogult vagyok, es tudom milyen kiszolgaltatva, szerelmesen, hulyitve lenni... Tenyleg vedd elo a ferjedet!

2014. okt. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező kit érdekel hogy ideges a férjed? Netalántán sajnáljuk is meg hogy milyen rossz lesz nekibez a szitu? És főleg a férjed a hibás? Ő él párkapcsolatban, neki kellett volna meggondolni mit csinál? Ő a felnőtt akinek elvileg már bekellett volna nőnie a fejének...


Nem fogsz te balhézni meg semmi mert akkor a család előtt kiderülne milyen undorító férjed van és ami a legszomorúbb, hogy te még mindig a lányka miatt vagy kiakadva pedig a férjed miatt kellene. Nem sajnállak mert aki egy ilywt lenyel lazán a férjétől az meg is érdemli.

Sok boldogságot nektek, de szólok sok hajadon lányka szaladgál még a nagyvilágba...

2014. okt. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
90%
És kérdőjel nélkül az előzőek, szóval a férjed a hibás igazán, neki kellett volna meggondolnia mit csinál.
2014. okt. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
23-as jó voltál, nyomtam rajtad egyet(zöldet).
2014. okt. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
65%
Senki fölött nem törnék pálcát, de úgy látom hogy sok félig gyerek lány szaladtál a világban akik próbálgatják a vonzerejüket. Saját maguknak akarnak bizonyítani és nem látják át hogy mikor ártanak családoknak. Az ismerősi körömből több olyan családot is ismerek sajnos ahol 20 év körüli lány belezúgott a már egzisztenciát teremtett férfibe, és annak anyagi javaiba és megpróbálta a férfit mindenestől megszerezni. Ezek a lányok sokszor nem várják meg hogy udvaroljanak nekik hanem rámenősen rácuppannak a férfiakra. A családcentrikusabb férfiak elküldik ezeket a lányokat messze, de van aki azt hiszi magáról hogy minő jó pasi és ennek bizonytékaként bedől a leánynak.
2014. okt. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
56%
Van pofaja a kis r****** hogy ezek utan odamegy. En nem tudom hogy birnek vele egy kozegben lenni. Szivasd meg.
2014. okt. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
91%

Olyan aranyos amikor a megcsalt feleségek azzal vigasztalják magukat, hogy a férjük csak áldozat és soha nem lépett volna félre ha nincs egy fiatal lany aki rájuk akaszkodik és szó szerint kényszeríti őket a félrelépésre :D

Álomvilágban éltek :) Mindig annak kell meggondolni 2x is, hogy lefekszik e valakivel akinek mellette van párja. De én úgy gondolom amelyik pasi erre rávehető azzal már nagy bajok vannak és a statisztika azt mutatja hogy a nagy %uk az ilyeneknek többször is lesz ilyen botlásuk, főleg ha anyuka könnyen megbocsájt, mert tudják úgyis lazán megússzák a dolgot.

2014. okt. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Majd értesíts minket kérlek, hogy mi lett végül. Kiváncsi vagyok, hogy végződhet egy ilyen eset...
2014. okt. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
43%

Nem, valóban nem értem, mit "röhögsz" te ezen az egészen?

Nekem nem a lány lenne a legfőbb gondom, hanem a férjem, aki mellettem alszik, miután megdöntötte az unokahúgomat...

Te is a lányra haragszol, gyűlölöd, ahelyett, hogy elővennéd a férjedet és ezzel együtt magaddal is számot vetnél, mit is rontottatok el!

A férjed is ideges?? Hogy oda ne rohanjak! Persze, hiszen nyilván könnyen vetted az akadályt és lenyelted a békát, de ugye most póker arccal kell egy asztalnál ülnie a feleségével és azzal a nővel, akit megdöntött!

2014. okt. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!