Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Ebből óriási balhé lesz ma!

Figyelt kérdés
Előzmény itt van. http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__rokoni-ka.. Anyukámnak szülinapja van,nálam lesz az ebéd.Persze jön tesóm is a lányával.Anyu miatt nem akarok balhét,de már sík ideg vagyok,nem hiszem hogy megállom "röhögés" nélkül a találkozást.
2014. okt. 18. 06:44
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
93%
Azért nem csak a férj ludas .. Lehet ott volt a szemtelenül fiatal lány ,aki már jó ideje figyelte a háttérből a történteket ,titokban ábrándozott a férjedről,lehet szerelmes is volt . Nem tudhatjuk mik bújtak meg a háttérben ,lehet éppen hullámvölgyben volt a házasság (igen tudom ,ez nem kifogás!) és ezt neszelte meg és használta ki a leányzó . Vannak ilyen nőnemű egyedek ,akik addig csavarják a szálakat és ostromolják kiszemeltjüket ,míg csak elérik ,hogy elbizonytalanítsák és már benne is van a férj a hálójukban . Nyilván a férjed is hibás ,nem kicsit ..de te is .Valami gondnak csak kellett hogy legyen a házasságotokban ,hiszen akkor egy ilyen kis kavarógép ,mint az unokahúgod nem tudott volna a férjedhez férkőzni . Tehát próbáljátok átbeszélni a történteket a férjeddel ,mi vezethetett idáig ...s az unokahúgod ,nos a közeljövőben tartsa a 10 lépés távolságot !
2014. okt. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
100%
Nos ,mi a helyzet kérdező ? Megvolt már az ominózus ebéd ? Hogy zajlott ?
2014. okt. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
48%

"17. ! .. te mit kötözködsz itt ?! Vagy talán te is egy olyan valaki vagy ,akinek semmi se szent . Olyan mint a kérdező által említett "kedves" unokahúg ??? Kíváncsi lennék ,te mit csinálnál ilyen helyzetben ?"


Nem mennék le mónyikasóba, ilyen egyszerű.

A házasságomért két ember felelős: én és a házastársam. Ha egy húszéves lány beleegyezésén múlik, hogy megcsal-é a férjem, akkor röviden és tömören b**hatom az egészet.

És nem, nemhogy nem szent, de pont leszarom vadidegen meg fél-idegen emberek lelki nyomorát. Nem felelős sem én, sem más a párkapcsolatuk sikerességéért, csak ők meg a partnerük.

Aki meg hamarabb várja el idegen emberektől, hogy tiszteljék az ő párkapcsolatát/házasságát, mint a saját házastársától, ráadásul mindezt tehetetlenül vergődve próbálják előadni, azokon csak szórakozni tudok.

2014. okt. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
49%

Hogy sikerült kedves kérdező az ebéd??

Remélem a lányka levestésztás fejjel távozott,vagy minimum tortával a képében...:-)

2014. okt. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
100%

Bár valószínű már túl vagy az ebéden, de azért elmondom mit tennék. Nem lennék tekintettel senkire és semmire, ott és akkor csak egy számítana...ÉN.

A férjemetés a lányt egymás mellé ültetném. Felszolgálnám az ebédet. Aztán felállnék beszédet mondani, az új párnak sok boldogságot kívánnék, és ott helyben megkérném a férjem csomagoljon össze és tünjön el a csajjal együtt. Fél órát kapnának.

2014. okt. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
53%
És igen, itt főleg a férjed a hibás, csábítgathatja őt akárhány 20 éves, ha szeret akkor nem csal meg. Rajta múlik. Ő a nagyobb féreg!!!
2014. okt. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:

Kedves # 33 ! Sajnálom,hogy ennyit nézted a Mónika show-t,hogy nem tudsz elvonatkoztatni,de biztos csak ennyi örömöd van az életben.Senki nem hívott ide,minek okoskodsz itt?

Szóval csajok,megvolt az ebéd!

Itt volt a hugi is,már mikor megjött láttam rajta,hogy zavarban van (ezt az előzményekben írtam,hogy nem tudja hogy tudom).Szépen mindenki leült a helyére,anyukámat felköszöntöttük és ebéd után borítottam a bilit.Mindenki csak pislogott.A férjemnek és a kis kur vájának sok boldogságot kívántam és szépen kib asztam őket az ajtón!Tesóm meg anyum hüledezett,hogy most mi van.Majd beszélnek a lánnyal,én meg beszéljem meg a párommal.Mégis mit?Így tiszta sor,mindenki tud mindent.A telefonom kikapcsolva mert a férjuram csörög és sms-ekkel bombáz.Nincs miről beszélni.Az unokahugi biztos nem jön egy darabig,hétfőn meg megyek az ügyvédhez.

Minek nekem ellenség,ha ilyen családom van?

2014. okt. 19. 07:17
 38/46 anonim ***** válasza:
100%

Azta mindenit!,

Nagyon helyesen cselekedtél!!

2014. okt. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
83%
Ez az ... !!! Azért remelem unokahúgit megkináltad egy jó nyaklevessel mielőtt útjára bocsátottad ! ;)
2014. okt. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
20%

"Kedves # 33 ! Sajnálom,hogy ennyit nézted a Mónika show-t,hogy nem tudsz elvonatkoztatni,de biztos csak ennyi örömöd van az életben.Senki nem hívott ide,minek okoskodsz itt? "


Egyre szánalmasabb és röhejesebb vagy. Valami frappánsabb válaszra nem telt? Senki nem hívott ide? Akkor legközelebb írd a kérdésedhez, hogy csak azok válaszoljanak, akik tutujgatják a lelkedet. Nem bonyolult, remélem, sikerült felfognod, bár ebben sem vagyok biztos.

2014. okt. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!