Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ti milyen szempontok szerint...

Ti milyen szempontok szerint választottatok keresztszülőt?

Figyelt kérdés
2014. nov. 6. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondanám hogy nekem az a lényeg hogy milyen életet élnek és tényleg lehet e rájuk számítani. Én ez alapján szerettem volna dönteni. Első gyermekünknek így a testvérem és felesége lettek a keresztszülei. Már akkor kitört a balhé, (férjem családja részéről) hogy mi az hogy nem az apa testvére és felesége a keresztszülő. Így hogy meg legyen ez az óhaj is, a második gyereknek ők lettek, amit azóta is végtelenül bánok!!!! Érdekes mód, már most az én testvéreméket hívja keresztapunak meg kereszanyunak attól függetlenül, hogy a gyerekek előtt soha egy rosszt szót nem szóltam sógoromékról!
2014. nov. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Attól függ hogy mennyi keksze van.
2014. nov. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem megbízhatóság, családszeretet és hogyan viszonyulnak a gyerekez.
2015. ápr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm lesz majd a leendő gyerekem keresztanyja, mivel testvérem se nekem, se a páromnak nincs. A keresztszülő elsődleges feladata, hogy a szülőket segítse a gyerek keresztény nevelésében, így olyan választunk, akiben ilyen téren megbízunk és hasonlóan gondolkozik.
2015. ápr. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 mi a fene ***** válasza:
Igen ez lenne a lényeg, a keresztény nevelésben való segités, de általában megmarad a barátság szintjén, meg a gyerek ajándékozásában.az a lényeg, hogy vmilyen szinten törődjenek a gyerekkel, főleg ha két gyerek van, fontos kb. egyforma kvalitású keresztszülőt válasszunk. Nagy különbség a gyereknek nagyon rossz !
2015. ápr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én az alapján döntenék, hogy mennyire van jelen az életemben napi szinten, mennyire megbízható, a gyerekem számíthatna e rá, támogatná e, ha kell.
2015. ápr. 4. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A mi családunkban minden gyereknek valamelyik nagynénije lett a kersztanyja
2015. ápr. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!