Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az esküvői dekorszíneket hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvői dekorszíneket hogy választottátok ki?

Figyelt kérdés
Pl a ruhámnak passzolnia kell a dekorációhoz és a csokromnak is? Vagy a csokrom és a dekor lehet különböző színösszeállítású?
2013. nov. 19. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
én még nem választottam ki, de ugy nez ki eros rozsaszin lesz a dekorácoi, a koszoruslanyaim ruhaja is olyan szinu lesz, és talan a csokrom is es a cipom is, majd a menyecske ruham is...
2013. nov. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A helyszínhez elsősorban, az a legfontosabb, amihez igazodni kell. Színeiben, stílusában, hangulatában. Sajnos rengeteg a rossz példa, láttam már lovascsárdában rózsaszín modern dekort, vagy épp modern rendezvényteremben barokkot, kastélyban pedig tulipános-almazöldes mezei dekort. Sajnos ezekkel lehet a legnagyobbat csúszni, hiába a jó szín, a rengeteg virág és az igényes helyszín, ha egymáshoz nem passzolnak.
2013. nov. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi igyekeztünk,h minden részlet összhangban legyen: csokor, dekor, meghívó, frizura díszítése. Szerintem úgy ízléses, ha nagyjából minden ugynazt a hangulatot idézi. Pl. ne legyen az egyik részlet vicces, a másik elegáns, konzervatív.
2013. nov. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi az étterem stílusához igazítottuk a dekoráció színt vagyis arany-csoki barna lesz. Ez megy a hely hangulatához, színeihez.

Én is sok esküvőt láttam már ahol annyira eltérő volt a dekor szín az étteremhez képest, hogy elég furán nézett ki.

2013. nov. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kérdés, hogy hogy választotam ki? A cipőmmel kezdődött. Megvettem egyszer egy bordó cipőt, de szinte nem is hordtam. Amikor pedig megkérték a kezem, eszembe jutott, hogy a bordó cipőm lehetne az esküvői cipőm :-) Innen már jött a többi magától. Bordó rózsából volt a csokrom és a dísz a hajamban, a termet is bordóval és fehérrel díszítettük. Egyszerű világos barna falú és sötétebb barna bútorú termünk volt, jól illett hozzá a bordó is, a fehér is.
2013. nov. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi úgy választottunk, hogy elkezdtük kizárni a színeket, amiket valamiért nem (pl: bordó-túl hivatalos, kék-hideg.......) és így megmaradt a zöld, ami végül a teremhez is illett.
2013. nov. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát megnéztük a helyszínt, mi illik hozzá. Bordó és pezsgőkrém. Tetszett is. Megkérdeztük a dekorost, arra a napra a krém már foglalt egy másik esküvőre, maradt a bordó. Semmi gond, mindent ahhoz szerveztünk. Kb. ennyire egyszerű volt. Nekem valamennyire minden passzolt a dekorhoz. A csokor, a meghívó is valamennyire, a torta is, bár az nem olyan lett, mint amilyet kértünk, de nem is volt annyira fontos már akkor :)
2013. nov. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!