Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Családi kapcsolat a facebookon...

Családi kapcsolat a facebookon. Elégé különös! Ti mit gondoltok? (Részletesebben kifejtve)

Figyelt kérdés
A facebookon van egy nő.Elméletileg házas.Ismerősöm.De egyetlen kép sincsen sem a férjéről,sem a gyerekeiről...Végig néztem az ismerőseit,és ott sincsen sem a férje sem a gyerekei...Gyanús ! De most komolyan ! Állítása szerint van két nagylánya,és egy nagy fia.Huszonévesek ,és egyetemisták.Egyetemistáknak ne lenne facebookja ?! Én ha házas lennék tuti hogy felvállalnám.a családomat.A feleségemet,és a gyerekeimet is ! Szerintetek mi lehet a háttérben ?

2014. nov. 8. 12:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Én is házas vagyok, 2 gyerekem van, de egy darab kép sincs a profilomon. Csak mert nem tartom fontosnak. aki ismer, az úgyis ismer, ismeri az egész családomat. aki meg nem, annak minek mutogassak bármit?
2014. nov. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Jó a fénykép kérdésre tegyükfel,hogy így van ! A másik kérdés még ugyanúgy ott van.Sem a férje,sem a gyerekei ne használnának favebookot ?
2014. nov. 8. 12:14
 3/24 A kérdező kommentje:
Jó a fénykép kérdésre tegyükfel,hogy így van ! A másik kérdés még ugyanúgy ott van.Sem a férje,sem a gyerekei ne használnának facebookot ?
2014. nov. 8. 12:15
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Enyémek sem használnak. Na jó, a gyerekeim még kisebbek. De a férjemet egyáltalán nem érdekli, és ideje se lenne. Barátnőméknél is így van, a férjet hidegen hagyja a face, és ideje se lenne.
2014. nov. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

az én férjem és a kisebbik lányom sincs fent a fb-n (20 éves). A nagy 22, és mivel a vezetékneve más, mint az enyém, és nincs jelölve a családi kapcsolat, szinte alig tudja valaki, hogy milyen kapcsolatban vagyunk.


Szerintem sokkal furcsább így kutakodni más után a fb-n, és agyalni rajta, mint fent sem lenni...

2014. nov. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
98%

Nekem sincsenek a családtagjaimról fényképek. És csak egynek van közülük profilja, de neki más a vezetékneve.


Egyébként neked ez annyira izgalma és különleges dolog, hogy képes vagy még itt Gyk-n is megvitatni?

2014. nov. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
98%
Ebben semmi furcsa nincs, rólam egyetlen kép van fent fb-n, a férjemről sok fotó fent van, rólam nem tett fel, egyet sem, közöset se. Nem szeretem a magánéletemet a fb-on posztolni, nagy hülyeségnek tartom, ráadásul észrevettem, hogy azok a párok, akik folyton cuki képeket tesznek fel mindig hamar szétmennek :) mellesleg nincs időm képek felrakosgatásával foglalkozni, csak a gyk-ra pazarlom az időmet :)
2014. nov. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Igen ! Alapos okomvan erre ! Hogy megtudjam az igazat !
2014. nov. 8. 12:32
 9/24 A kérdező kommentje:
Azt mondta nekem ez a nő hogy a lánya beteg,és kórházban van.És jó lenne ha Isten segítene a lányán.Erre én azt válaszoltam jó de lássam hogy kiért mondok imát.Mutatott egy képet.És most ahogyan újra néztem azon a képen ő van 20 évvel ezelőtti fénykép...
2014. nov. 8. 12:37
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ez nagyon is általános. Én is ismerek olyan családokat, ahol csak egy ember használja a Facebook-ot s nem rak ki képeket a családjáról.

Meg olyat is, ahol van gyerek, a gyerek is fenn van a Facebook-on, de nem lehet megtalálni a szülő adatlapján, mert nincs megjelölve a családi kapcsolat köztük.

Nem mindenki családi albumnak használja a Facebook-ot.

2014. nov. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!