Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mik a jelei, ha tetszem egy...

Mik a jelei, ha tetszem egy srácnak, akinek barátnője van?

Figyelt kérdés
Többször a közelembe àll, de én általában hárítani szoktam, mert nem szeretnék bele rondítani a kapcsolatukba, ezért mindig amikor odaáll mellém (közel, és néz), elsétálok onnan, de ő jön utánam. Amúgy vannak képei a barátnőjéről, közös képek, amiken mindketten boldogok. Ezért hárítom el mindig, de ő egyre csak figyel...

2014. okt. 1. 09:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván akar tőled valamit. Ja, hogy barátnője van? Az semmit sem jelent. Azért van vele, mert ez a menő, nem pedig azért, mert szerelmes belé. (Bár ő azt hiszi.)
2014. okt. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
beszèlgetni szoktunk :) habár ő rövid ideig szokott bent lenni... illetve a képeinèl gyakran a szerelméről is ír, ami miatt hàrítani szoktam:/ és köszi a választ:)
2014. okt. 2. 11:41
 3/9 A kérdező kommentje:
amúgy a barátnője vele egy idős, én viszont jóval fiatalabb vagyok nála :)
2014. okt. 2. 11:46
 4/9 A kérdező kommentje:
a lánnyal több éve jár... hogy lehet, h beképzeli? de azt hogy? amùgy kissé kihìvó a csajszi (tűsarkù, leopárdmintás cucc, stb.)
2014. okt. 2. 12:53
 5/9 anonim válasza:

Szia!

Ugyanebben a helyzetben vagyok én is! Ha gondolod írj!:)

2014. okt. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Sziasztok! Én is ebben a helyzetben vagyok :(

Ha gondoljátok nekem is írhattok!

2014. okt. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Írtam nektek :)
2014. okt. 4. 12:39
 8/9 anonim ***** válasza:

Ilyen nekem is volt. Nálam nagyon egyértelműen lehetett tudni, hogy tetszem neki. Ugyanis táncoltunk, és csókolóztunk a buliban. (Akkor még nem tudtam, hogy van barátnője.)


Miután már tudtam, azután pedig onnan lehetett tudni, hogy tetszem neki, hogy továbbra is keresett, írogatott, olykor felhívott. Amikor pedig találkoztam vele, annak ellenére, hogy közöltem, ez csak haverkodás, elváláskor meg akart csókolni.


Szóval itt elég egyértelműen kiderült.


Nem tudom, hány éves vagy, kérdező, de szerinte esetleg érdemes lenne megkérdezni, mit akar tőled. (Nem tudom, milyen viszonyban vagy vele egyébként.)

2015. márc. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Két évvel vagyok fiatalabb nála :) egyszer egy focimeccs közben nekem szaladt, és neki nyomott a falnak, úgyhogy közben hozzám simult. ^^

Máskor meg épp kötöttem a cipőm, erre megjàtszott egy esést pont mellém, ekôzben mialatt állt fel, megfogta a kezem ^^

2015. márc. 13. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!