Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Normális, hogy ekkora űrt...

Normális, hogy ekkora űrt érzek magamban, mert nincsenek rokonaim?

Figyelt kérdés
Egyedülálló anya vagyok, persze itt van nekem a gyerek, de ez nyilván nem ugyanaz. Van párom is, vele nem élünk együtt, inkább csak járunk. Nincsenek szüleim, testvéreim...jól érzem, hogy magányos vagyok, vagy esetleg csak elnagyolom a dolgot? Nyilván relatív, hogy ki mit érez hiánynak de akkor is érzem, hogy valami miatt olyan magányosnak érzem magam. Majd minden nap egyedül fekszem le, és olyankor érzem ezeket a legtöbbször és a legnyomasztöbban.
2014. nov. 29. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, hogy ezt érzed. Nem lehet könnyű neked.
2014. nov. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező,és előző!

Mert annak könnyű,akinek gyerekkorában meghal az anyja?!Na mindegy.

Amúgy ez "normális",kérdező.Ez van sajnos,nincs mit tenji.

2014. nov. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*tenni
2014. nov. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Biztosan neki sem könnyű...köszönöm a választ
2014. nov. 29. 18:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos néha rátör ez az érzés az embere,ha kevés rokona és barátai vannak,vagy egyáltalán nincsenek.

Igyekezz lekötni magad,és nem ezen rágódni,na meg barátokat keresni.

2014. nov. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!