Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Én vagyok túl frigid ehhez a...

Én vagyok túl frigid ehhez a "szájrapuszis" témához?

Figyelt kérdés

Voltam egy barátnőméknél vacsorázni a családjával (kb. 12-15 fő) és úgy üdvözölte egymást fiú és lány, anya és nagypapa, stb.. hogy szájrapuszit adtak egymásnak. Egyszóval az a 15 ember mindenkivel nyálat cserélt a családban. Má korábban láttam ilyet, mikor egy másik bnőm a nevelőapjának adott szájrapuszit egy boltban. Nekem ez "sok"!

Én ettől írtózom. Úgy elb*-szták vele az egész estémet, hogy nem igaz. Pedig amúgy nem vagyok frigid. Imádom a szexet, imádok huncutkodni, volt több barátom is, épphogy csak nem vagyok nimfomán, de ez.... Mikor egy nagymama szájon csókol egy 2 éves gyereket, az azért nem elég hardcore?

21/L


2014. dec. 8. 00:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
En a helyedben megkeresnem egy ertelmezo szotarban a frigid es a prud szo jelenteset!
2014. dec. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
jó ne ezen akadj fent.
2014. dec. 8. 01:31
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Nekem sem szimpatikus de hát ilyen a világ.
2014. dec. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
59%
Vicces mikor valaki a f..szt a szájába veszi, de a nagymama puszijától már undorodik :D
2014. dec. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Sokszor az előbbi tisztább.
2014. dec. 8. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
Te teljesen hibbant vagy, kérdező. Mi köze van annak, hogy szereted a szexet ahhoz, hogy ki milyen családi csókversenyt rendez? Ez olyan, mintha azt írnám, imádom a csokit, de esőben azért nem megyek el sétálni.
2014. dec. 8. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
ez eleg bolond egy szokas, viszont a szexhez semmi koze nem tudom hogy jott ez ide :D
2014. dec. 8. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ennél már csak a kommunista vezetők csókja volt durvább.
2014. dec. 8. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

En se birom elviselni. Ha vendegsegbe megyek mar elore irtozom az arcra puszitol is. Ha a kerdesben szereplo szajrapuszit kellene adnom vagy kapnom akkor inkabb remete lennek.

Tinikent se birtam amikor az tobbi lany "korbenyalta" egymas arcat udvozleskent.

2014. dec. 8. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%

A frigid nem ezt jelenti!


Amúgy én sem bírom az ilyesmit, de az ő dolguk, nem? Gondolom, téged nem kényszerítettek...

2014. dec. 8. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!