Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit szólnátok ehhez? Jogtalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ehhez? Jogtalan a bele szólásom?

Figyelt kérdés

Vőlegényem külföldre került dolgozni, szeptember 28án indult, másnap kezdett el dolgozni. Vitt magával x eurót nem tudom mennyit, nem sokat hogy el tudta volna magát tartani a 2 hónapig mivel ott hónap végén kapják meg az előző hónapi fizetést, ergó a párom még nem kapott pénzt, majd csak november végén fogja megkapni azt amit októberben ledolgozott.

Pénze viszont nincs, és ennie sincs mit már, hisz amit kért kölcsön egy munkatársától két hete az már el fogyott.

Beszéltem a bátyámmal aki szintén külföldön dolgozik, és mondta hogy küldje el a párom a számlaszámát és utal neki kölcsön. Majd karácsonykor vissza adom ha jönnek látogatóba.

Mondtam is a páromnak, aki szinte nekem állt, hogyan képzelem ezt, hagyjam őt, majd ez az ő problémája és meg fogja oldani, ne szóljak bele. Végül is a kimenetele az lett hogy a párom volt olyan szíves és leírta nekem a számlaszámát hogy ne haragudjak.... MIRE GONDOLNÁTOK???


2014. nov. 1. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sértette a büszkeségét a gondolat, hogy kérnie k ell, de nem rád haragudott, hanem sokkal inkább magára, hogy nem tudta megoldani a helyzetet. A feszültség és a tehetetlenség dühöt szült benne, ezt sajnos rád borította, mert épp te voltál kéznél. Mikor lehiggadt, eszébe jutott, milyen hülye is volt, bocsánatot kért, megadta a számlaszámot. Szerintem ennyi megérés kellene részedről, hogy ezen túl tudj lépni, ha nem is volt szép tőle, de valahol érthető a feszültsége.
2014. nov. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyilván sértette az önérzetét. Ilyenkor illik megkérdezni a másik felet, mert nem kezeli mindenki könnyen a pénzkéregetést. Egyébként mit csodálkoztok, hogy nem előre fizet a munkáltató? Mindenhol az ELVÉGZETT munka után fizetnek. Nem fordítva.
2014. nov. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért az hatalmas trauma lehet neki, hogy a családodnak kell róla gondoskodni. Te mindent jól csináltál, ebből a helyzetből nem lehetett jobban kijönni.
2014. nov. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem akarnék olyan emberhez hozzámenni, akivel már jegyben járunk, de szerinte a problémáink nem közösek.
2014. nov. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!