Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Kiderült hogy rokonom a...

Kiderült hogy rokonom a barátnőm. Nagyon rosszul vagyok. Valaki beszélgetne velem?

Figyelt kérdés

2014. dec. 14. 12:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%
Ez már a lazán belefér kategória. Ha gyereket akartok genetikai tanácsadás nem árt, de más gubanc nincs.
2014. dec. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Passiflora ***** válasza:
72%

"nem jól írtam a nagymamája és az én nagymamám testvérek"


Szerintem jól írtad, akkor tényleg csak másodunokatestvérek vagytok.

2014. dec. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
utólag kiderült hogy ő tudta de nem szólt miért?
2014. dec. 14. 13:51
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt talán tőle kérdezd... Komolyan annyira elegem van már, hogy minden 2. feltett kérdés megoldható lenne, ha a kérdezőnek eszébe jutna mondjuk beszélni az illetővel -.-"
2014. dec. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mi honnan tudjuk azt, hogy miért nem mondta? De amúgy a másodunokatestvérek már annyira távoli rokonok, hogy nyugodtan lehetnek akár kapcsolatban is egymással, házasodhatnak, és gyerekeik is lehetnek (de tény, hogy előtte nem árt pár vizsgálat, de általában semmi gáz nem szokott lenni).
2014. dec. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem is tudtad,mhogy az unokatesód, tehat a viszonyotok egyáltalan nem rokoni, így nem gáz összejönni, főleg, hogy ez már megfelelően távoli rokonság ( részemről pl fura lenne, mert a 2-odunokatesóimmal tartjuk a kapcsolatot, tényleg rokonként nézek rájuk)
2014. dec. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
42%
Persze, menjen vegig az egesz csaladjan!
2015. jan. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!