Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy azt hittétek megcsal a házastársatok, de aztán kiderült, hogy mégsem?

Figyelt kérdés
Ha felmerült a gyanú, egyértelműnek tűnő jelek mutatkoztak, már-már biztosak voltatok benne, amikor kiderült, hogy mégiscsak nagyot tévedtetek és félreértettetek és bemagyaráztatok dolgokat?
2014. nov. 20. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
megfordult már a fejemben, mert elég neki 2 szex egy hónapban. de ha jobban belegondolok, az alkohol napi szinten, az is eltompíthatja a vágyakat. de mindegy is, ami nincs meg otthon, azt pótolja máshol más.
2014. nov. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Deákné Vászna ***** válasza:
32%
Én mindig azt hiszem hogy megcsal a feleségem, amikor ezen az oldalon a kommenteket olvasom. Férfiak telefonszáma van a telefonjában, a laptopján közhasznú hölgyek hirdetései töltődnek be. Csak még azt nem tudom, hogy leszbikus-e ezen lányok miatt. BÍZNI kell házastársunkban, nem mindig butaságok miatt gyanakodni. Ha nem bízunk egymásban, minek vagyunk együtt?
2014. nov. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

Nekem kétszer volt már gyanúm, vagy megérzésem. Mindkettő esetben kiderült, hogy volt is rá okom. Nem konkrét megcsalás történt, de kialakult valamiféle érdeklődés más nő iránt.

Sőt! Nekem is volt olyan, hogy másfelé kezdtek húzni a gondolataim. A férjem is rögtön megérezte.

De te ismered magadat, te tudod, hogy mennyire szoktak jó megérzéseid lenni vagy inkább paranoiás vagy csak. Nyilván ez mindenkinél más.

2014. nov. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Mitől fogtatok gyanút? Hogy bizonyosodott be, hogy tényleg megtörtént a baj, vagy, hogy nem történt semmi?
2014. nov. 20. 15:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen érzésem,végül soha nem derült ki.Volt amikor csak beképzeltem a dolgokat.Sőt.Legtöbbször az volt.

Eddig nem tudok róla hogy bárki is megcsalt volna az életembe,pedig jók a megérzéseim,de ezen a téren lehet hogy még sem.Mert sokszor azt gondoltam megcsalnak,végül soha nem volt megcsalás,talán érdeklődés más íránt,de az sem derült ki.

Szerintem erre a megcsalásos megérzéssel nem árt vigyázni,mert néha nem is az van.

2014. nov. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!