Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van itt olyan, aki nagyon nem...

Van itt olyan, aki nagyon nem szimpatizál a párja testvérével? Mi az oka?

Figyelt kérdés
2014. dec. 15. 10:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%

Az én párom bátyja elviselhetetlen, ennek ellenére a saját családja "beletörődött", "elfogadta ilyennek". Engem viszont nagyon irritál. Felsorolásszinten néhány magáért beszélő információ róla:


- Két szónál többet nem lehet vele váltani, a humora primitív, gusztustalan dolgokon nevet.

- Életképtelen. Saját magának nem tud szendvicset csinálni, anyját kéri meg, hogy kenjen neki kenyeret stb. Ha nem szedünk neki ételt, akkor ő nem eszik, inkább éhen hal. Semmit sem tud egyedül elintézni.

- Takarítani nem hajlandó, kuplerájt viszont csinál. A saját holmiját sem pakolja el, a mosogatóba is képtelen betenni a koszos tányérját. Ha eszik valamit, utána képes a kidobni valót visszatenni a hűtőbe (pl. kenyérhéj szétharapdálva, a pizza széle, csontok, üres tejes doboz).

- Nem jár el sehova, nincsenek barátai, egész nap számítógépezik, játszik, a szobájából se nagyon jár ki. Csak akkor jön ki, ha eszik vagy wc-zik, semmi más miatt. Ha hívják segíteni, nem jön. (emiatt ma már egyedül a páromat kérik segítségért, mindent neki kell csinálnia.)

- Elméletileg tanul, legalábbis az egyetemre bejár, de egyszer már kirúgták ugyanerről a szakról egy másik egyetemen. Nem azért, mert nehéz volt, hanem mert nem járt be és nem tanult. Nem fűznek hozzá sok reményt, viszont nem zavarja őket, hogy nem csinál semmit sem.

- Folyamatosan szipog, nem képes kifújni az orrát, ha folyik. Böfög, fingik bárki előtt, bármikor. Csámcsogva eszik, a levest szürcsöli. Rettenetes vele egy asztalnál enni.


Mindezt 24 évesen csinálja. Engem rettenetesen kikészít, főleg azért, mert az én testvéreim (két húgom van) nagyon kedvesek, szeretnivalóak, párommal nagyon jó a kapcsolatuk, és ennek örülök. Szomorú vagyok, hogy az ő testvérével nem lehet normálisan beszélgetni.

2014. dec. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Ő ilyen. Ha ezt a szülei eltűrik, az elég baj, de te nem tudsz vele mit kezdeni, kár lenne ezért neked családi összeveszést okozni. Én nagy részben ezt a szülők hibájának látom, kivágnám otthonról mint macskát.....,aztán ha akarna megélne, ha nem, akkor nem. Ne csinálj magadnak ebből akkora gondot, nem a te dolgod.
2014. dec. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
Uppsz, bocsi 1. neked válaszoltam :)
2014. dec. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen, abszolút igazad van :) Nyilván nem csinálok belőle veszekedést, egyáltalán nem szokott közöttünk konfliktust okozni szerencsére. Ez inkább csak ilyen egyéni véleményem, amit ma már meg sem osztok a párommal, mert ők megszokták, a szülei nem hajlandóak tenni ellene. Nekem egyedül az a furcsa ebben, hogy a 4 évvel fiatalabb gyerekük teljesen "jól sikerült", dolgos, szorgalmas, viselkedni is tud stb. :)
2014. dec. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Én itt vagyok. Azért, mert műveletlen, primitív tuskóként lehet egyedül leírni, aki saját magán kívül senki másra nincs tekintettel.
2014. dec. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az elején faviccekkel traktált,de úgy hogy nem lehet érte leszólni és mindig a súlyommal viccelődött.Most hogy született gyereke leállt ezzel,de azóta az megy nekünk miért nincs és szó szerint az arcomba nyomja a gyereket.Ja mindig fenn hordja az orrát,közben egy kalapácsot nem tud a kezébe venni,bezzeg a párom mindent megszerel,de "ő" ezért nem kap dicséretet,ha a szeretett testvér valamit megold akkor bezzeg...
2014. dec. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Anyum apum húgával, meg mi sem, apum sajnos nem veszi észre, neki a húga szent.

A saját apjukat apukám ellen fordította, tőlünk még annyit se kérdezett hogy hogy vagyunk, hiába jártunk hetente hozzá, egy pohár csapvízzel se kínált meg, ilyen szintű volt már a dolog a végére.. csak hogy ilyen kis piti dolgokat hozzak fel példának, pedig állt nála zsugorra az üdítő, nekünk meg még csapvíz sem jutott, minden csak uncsiméknak :D A többi dologról ne is beszéljük, meg az érzelmi részekről.. saját nagyapám nem kérdezi meg hogy hogy vagyok..

2014. dec. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
egy nárcisztikus tolvaj és buta, mint a tök.
2014. dec. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

Párom húga:

-rá akart beszélni az abortuszra, csak azért, mert már volt 3 gyerekünk. Tudta, hogy terveztük. Neki 4 abortusza volt már.

-Lopott tőlem.

-Leszólta a 3 éves lányom, amikor az óvónő megdícsérte, mert 15 hónaposan már szobatiszta volt, 3 évesen magyarul és angolul folyékonyan beszél. Az ő gyereke 2 hónappal idősebb, de nem beszél és még pelusa van.

-Mindenféle k-nak elhív, mert visszamentem dolgozni, és a párom van otthon.

A párom bátyja meg egy ingyenélő, alkoholista, aki megpróbált velem kikezdeni, de mikor elutasítottam, a páromnak azt mondta, én kezdtem ki vele.

2014. dec. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%
Mi sem csípjük 1mást a párom húgával, én "elvettem"a bátyját (akit addig éveken keresztül lesz.rt...), ezt azzal érzékeltette hogy elkezdett hozzánk napi szinten járni, ott evett, zaklatta a páromat minden este. Azóta sikerült leszerelnem, meguntam hogy hárman élünk egy házasságban:)
2014. dec. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!