Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van itt olyan, aki nagyon nem...

Van itt olyan, aki nagyon nem szimpatizál a párja testvérével? Mi az oka?

Figyelt kérdés
2014. dec. 15. 10:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Sógorom egy neveletlen, hisztis tuskó. Úgy beszél az anyjával, mint egy kutyával, az meg negédesen bájolog neki. Kész hányinger. Azt hiszi az ő seggében fordul meg a passzátszél...
2014. dec. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Én azért nem bírom a párom nővérét, mert végtelenül felelőtlen. 15 évig élt egy kezdettől fogva szar kapcsolatban, lett gyerek is. Nincs semmije, 38 éves nem tud felmutatni semmit, totálisan kiszolgáltatott helyzetben volt mindig is, mióta ezzel a fickóval összejött. Pedig két diplomája van. A család segítségét sosem fogadta el. Most szétmentek és párom nővére odaköltözött a gyerekkel párom szüleihez, egy panellakásba. A párom már munkát (szakmájának megfelelőt) is szerzett neki ismerősön keresztül, de még hezitál, mert nem teljesen egyezik az elképzelésével. Életképtelen, olyan dolgokat kell a szájába rágni, mint egy tizenévesnek.
2014. dec. 15. 13:13
 13/15 anonim ***** válasza:
Férjem húga, bár még csak 17 éves, de hihetetlenül buta, feledékeny, felelőtlen, nemtörődöm. Régen csíptem, cuki kislány volt, mára 1 perc alatt kiborít. Nem egy cuccunkat tönkretett, "nála maradt" pár holmim (holott oda se adtam). Az pl elég mélyen érintett, mikor esküvő előtt (3 éve) a bizsui közé dobva találtam meg a gyűrűmet, tele karccal. Alig lehet vele beszélgetni, kín szenvedés kivárni, mire elmond egy összetettebb mondatot, aminek a fele se igaz, aztán csak vihog össze-vissza. Nincs önálló véleménye, mindenkit majmol. Remélem hamar benő a feje lágya, hisz már 17. :/ Addig próbálok jópofizni, legalábbis nem megsérteni.
2014. dec. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Pataki Éva válasza:
Én a párom húgával nem szimpatizálok, arrogáns sértő a stílusa. Bárhol találkoztunk, akár anyósoméknál, akár vendég volt nálunk, mindig megsértett valamivel, és élvezte.Megmondtam a páromnak, hogy nyugodtan tartsa vele a kapcsolatot, nekem viszont nem kötelező sem szeretni, sem találkozni vele.Azóta nem járok családi jópofizásra, és nem kívánom meghívni sem. Tudatosan kerülöm az ilyen embereket, nekem erre nincs szükségem.
2014. dec. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A feleségem öccsével eleinte nem voltunk túl jó viszonyban. Azt mondta, kizárt, hogy valaha is rokonságba kerüljön velem. Mondtam neki, hogy kár, mert amúgy nagyon hasonlít az apám fszára. Az utóbbi tíz évben súrlódásoktól mentes a viszonyunk.
2014. dec. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!