Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Sógornőméktől etetőszéket...

Lynana87 kérdése:

Sógornőméktől etetőszéket kaptunk karácsonyra. Egy gond van vele, hogy ilyet kifejezetten nem akartam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem kérdezte milyenre lenne szükségem csak vett eggyet.Ha veszek olyat amit tudok használni és kellett volna akkor megsértődik.Ha megmondom a férjemnek akkor az lesz,hogy semmi nem jó amit az ő családja ad.De most mit csináljak ha egyszer ezt nem tudom használni és nincs is rá szükségem?!Ha mi vettünk nekik valamilyen használati tárgyat én mindig mehkérdeztem milyet szeretne.El vagyok keseredve mert itt van egy bútordarab ami csak a helyet foglalja de venni se tudok olyat amilyen kellene mert sértődés lesz.Van valakinek valami ötlete?

2014. dec. 26. 07:55
1 2 3 4 5 6
 1/57 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi,hogy így továbbra sincs megoldva az etetés kérdés pedig igencsak sürgős lenne.Nem etethetem folyton az ölembem lassan 1 éves :(
2014. dec. 26. 08:02
 2/57 anonim ***** válasza:
76%
Az átalakítható típus? Mert ha igen, akkor tedd azt.
2014. dec. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
80%
Mi a baj vele? Nekünk is 2 féle van. Hátha tudunk segíteni.
2014. dec. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
76%
Mi a baja annak az etetőszéknek, azon kívül hogy a sógornőéktől kaptátok?
2014. dec. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
73%

Ez valóban bosszúság.

Titokban beszéld meg a te rokonaiddal, hogy állítsanak be egy olyannal, amilyet te szerettél volna. Aztán jé, most már kettő van:)

Esetleg ha olyan a sógornőé, hogy rajzolásra, gyurmázásra is jó lesz a nagyobb gyermekednek,tedd pihenőbe!Addig meg használjátok az alkalmasabbat. Ezen nem kellene megsértődni, de lehet belőle évekre szóló is.

2014. dec. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
61%
Sógornőnek mondd meg, hogy mi miatt nem jó az a szék és ha megvan a blokkja, kér el, cseréld be. Ha nincs, simán eladnám és vennék másikat, engem nem érdekelne, hogy megsértődik vagy sem.
2014. dec. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
73%
miért rossz?
2014. dec. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 A kérdező kommentje:
Kedves 3.válaszoló.Ne érts félre kérlek semmi bajom a sógornőmmel jó kapcsolatban vagyunk.Pont emiatt vagyok gondban ezzel kapcsolatban.
2014. dec. 26. 09:10
 9/57 anonim ***** válasza:
74%

egy évig képtelen voltál venni. Most kaptál, és ahelyett, hogy rinyálsz és kifogásokat keresel, meg kéne köszönni.

A nem tökéletes is jobb a semminél, nem?

2014. dec. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
74%

ne haragudj, én nem értem. azt mondod, nincs szukséged etetoszékre, utana meg, hogy még mindig nincs megoldva a probléma és ölböl eteteted a gyerekedet.

kaptál egy etetöszéket, probléma megoldva, bele tud ulni a babád, nem? nem az oledben lesz..és amugy tényleg..egy évig nem vettél, most végre kaptál és felesleges?

2014. dec. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!