Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a gond a hanggal?...

Mi lehet a gond a hanggal? Kifejezetten mikrofon?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy pl. egy zenét lejátszik normálisan, ellenben ha mikrofonon szeretnénk egymással beszélni, akkor szinte be kell kapnom, és akkro is alig megy át hang, de 1 cm-ről már semmit se érzékel. És valami hiba van az tuti, mert a gépcsree előtt olyan érzékeny volt a miki, hogy kimehettem nyugodtan a konyhába, onnan is kristálytisztán hallott engem az illető akivel beszéltem (msn pl).

Már próbáltam mindent állítgatni rajta, bár nem sok helyen tudom, de a hangerő a maxon van ...


Van ötletetek? Főleg külföldi simerősökkel szeretnék beszélni, és egyszerűen behalt. Nem is a miki problémája, mert már 3-at is kipróbáltam, egyikkel se megy.

Mi lehet a gond? Hol lehet az érzékenységet még állítani?

Köszi előre is, jó lenne ha sikerülne megoldani.


2009. szept. 16. 05:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Esetleg nézd meg, hogy a Mic Boost be van (~erősités) kapcsolva?

[link]

2009. szept. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, megpróbálom, bár én amennyit értek hozzá .....

Na de oksa, köszi szépen, itt már infós srácnak sincs ötlete, az ész megáll.

2009. szept. 17. 09:17
 3/7 A kérdező kommentje:

és csak azért se :-(((


egyéb ötlet ?

informatikus srácot is kérdeztem, neki sincs, de megcseszi, olyan mérge svagyok, ez nem rég tökéletesen működött még, valami elállítódott vagy nemtom, de kiakasztó ...

2009. szept. 21. 08:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Eszközkezelőt nézted? Driver rendben?
2009. szept. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hops az hol is van ?
2009. szept. 24. 15:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajátgép - jobb klik - Kezelés - Eszközkezelő

[link]

2009. szept. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem mindent, mindent a max-ra állítottam és egy ici pici javulás van csak, aza most már kb 1 centiről érzi a hangot bár gyengén na de valami nagyon nincs rendben. Informatikus meg csak röhög persze, nem az ő baja, de amúgy ötlete sincs. De azt nem értem, nem is olyan rég miért működött olyan kiválóan .... ahogy említettem annyirta érzékeny volt, hogy 10 m távolságból is teljesen jól vette a hangot, most meg ....ááááááááá a hajam tépem :)
2009. szept. 25. 06:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!