Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit csináljak, ha nekem...

Mit csináljak, ha nekem panaszkodni kezd egy rokon, hogy fáj valamije?

Figyelt kérdés

Nem vagyok orvos, nem tudok mit csinálni, de sokszor a nagyim egy nap 6x elmondja hogy fáj a háta...

És mondom rá, hogy jajj az nem jó!

de 6x egy nap minek kell nekem panaszolni?


Nem miattam fáj a rokonok végtagjai/gerince/dereka/veséje...stb!



2014. júl. 21. 19:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%

Önsajnálat, speciel nincs jobb dolguk, így arra hajtanak, hogy vele együtt sírsz majd, mert neki ez fáj, vagy az fáj.


Semmit nem tudsz igazából csinálni, ilyenek mindig is lesznek, akik örömmel, vagy unalmukban sajnáltatni fogják magukat.

2014. júl. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
52%
Hát én is pont ezen gondolkozom folyton, mert amikor már tizedszer mondom neki, hogy mennyire sajnálom és hogy milyen szörnyű, hogy neki fáj a lába (mert elhízott és még mindig zabál két pofára) és milyen beteg, egyszerűen nem tudom mit vár, hogy mit mondjak rá. :(
2014. júl. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Csupan egy kis figyelemre, egyutterzesre vagyik. Ez legyena legnagyobb problemad az eletben
2014. júl. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%
Tehát mondjuk neki azt, hogy együtt érzünk?
2014. júl. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%

Én azt szoktam mondani, menj el orvoshoz! Erre viszont az a válasz, nem megyek, úgysem tud mit csinálni...


Nem lehet mit tenni, meghallgatod; amiben tudsz, segítesz neki

2014. júl. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%

"Tehát mondjuk neki azt, hogy együtt érzünk?"


Huh. "jaj nagyi, ugy sajnalom, tehetek valamit erted?"

2014. júl. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
36%
Úr isten, de érzéketlen vagy kérdező. Nem kell válaszolnod rá, ha meg válaszolsz akkor legyél megértő. Annyira fáj neki, hogy nem tudja megállni szó nélkül. De majd megérted, ha beteg és öreg leszel. Nyugi, nem fogod megúszni te se!
2014. júl. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
36%
Tapogasd meg a hátát, tarts egy kis hatásszünetet, majd nézz a szemébe, és mondd ezt faarccal: gerincsorvadás, el kell menni orvoshoz, mert itt nagy a baj.
2014. júl. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%
Az ilyen szenvedős embereknél - akikből sokkal több a fiatal, mint az öreg - megfigyeltem, hogy őket viszont nem érdekli, ha neked fáj valamid. Mindig rákontráznak, és "menőznek", hogy nekik mennyi bajuk van, mennyi gyógyszert szednek, stb.
2014. júl. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
29%
John Coffey, te írtad ki a kamukérdést?
2014. júl. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!