Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ti hogy tűritek hogy ilyenkor...

Ti hogy tűritek hogy ilyenkor karácsonykor össze kell ülni a bunkó rokonokkal jó pofizni, és hallgatni a sértegetéseiket?

Figyelt kérdés

És nem érti senki, miért nem akarok oda ülni a közös asztalhoz, mikor évek óta a sértegetéseket hallgatom!

És akkor mosolyogjak hozzá!


Ti mit csináltok ilyenkor?



2014. dec. 26. 13:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

"Ti hogy tűritek hogy ilyenkor karácsonykor össze kell ülni a bunkó rokonokkal??"


Mi is éppen ezt akartuk kérdezni.

üdv.: a rokonok

2014. dec. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miféle sértegetéseket kapsz? Próbálj készülni, és visszavágni, finoman, de legyen él. Azt ugyan nem tudom hány éves vagy, de próbálj meg erőt venni magadon, mert ezek szerint nálatok ez a szokás, h összeültök a rokonokkal. AZ alól meg nem lehet, nem illik kibújni. Annyira sértegetnek, amennyire hagyod.
2014. dec. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ezek szerint világ életedben ilyen véleménnyel voltál róluk, hogy "bunkók".

Nem akarnak megingatni a hitedben, ezért valóban úgy is viselkednek veled szemben!!

Majd ha változik a véleményed róluk, és megpróbálsz velük szemben te is úgy viselkedni, hogy kedves, aranyos, stb.stb. vagy, leszel, akkor te is ugyanezt fogod visszakapni tőlük.

"A világ egy tükör, önmagad belső valóságát látod benne!"

2014. dec. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Leülsz enni, és beszólnak, hogy ne szedj annyit, elhízol, ne csörömpölj a tányérral, ne szólj közbe...

Nem tudom ti hány percig bírnátok ezeket a sértéseket!

2014. dec. 26. 14:18
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
hm, hát szerintem az a bunkó, aki sokat szed, csörömpöl a tányérral és közbeszól... Szerintem egyszerűen csak már nem tudják megállni, hogy ne szóljanak, mert nem bírják ki. Mi lenne ha egyszer kipróbálnád, hogy nem szedsz sokat, nem csörömpölsz és nem szólsz közbe, lehet hogy még a rokonok is kedvessé válnának?
2014. dec. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 szántóvető ***** válasza:
bizony,a 2-esnek igaza van.ha zavar a sok tajparaxt akkor borogasd rájuk az ételt,vágj hozzájuk mindent ami a kezed ügyébe akad.sokkal jobban fogod érezni magad utána és többé nem mernek b_szogatni.
2014. dec. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Milyen korosztály lesz ott? Te vagy a legfiatalabb?
2014. dec. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Én úgy bírom, hogy senkivel szóba sem állok.

Ez a legjobb módja.

2014. dec. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekünk normális szerető családunk van és nem sértegetjük egymást. Nem tudom átérezni a problémád, de nyilván visszaszólnék valamit. :D
2014. dec. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
nincs bunkó rokon :)
2015. jan. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!