Megsértődnétek?

Figyelt kérdés
Uncsitesóm 23-án este sms-t írt, hogy hirtelen ötlet: 4-en eljönnének 26-án 3 napra. Kis lakásom van annyi ágy ahányan vagyunk. Program is volt már az ünnepekre. Ilyen rövid idő alatt nem tudom leszervezni az alvást. Lemondtam őket, a programra hivatkozva. Besértődött. Ha én találom ki ő biztosan nem mondja le, de ő nagy házban él. Nekem kellett volna 2-3 nap a szervezéshez az ünnepek előtt.
2014. dec. 26. 17:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jogos volt részedröl, hogy nem rugod fel a saját programoztokat.


Ha megsértödött, akkor majd megbékül, emiatt ne csinálj magadnak egyetlen pillanatig sem problémát.

2014. dec. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Igazad van, hamarabb is kitalálhatta volna. :/
2014. dec. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van.
2014. dec. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%
Én azt vallom, hogy sok jó ember kis helyen is elfér, és ha akarok vmit, akkor azt megtudom oldani, még ha hirtelen is jön az a valami, talán lehet unokatesód is hasonlóan gondolkozik, és ezért sértődött be, de mindentől függetlenül neked is igazad van, ilyesmit úgy illik, hogy rákészülhessen az ember. Szerintem nyugi, majd megbékél! :)
2014. dec. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Normális embernek esze ágában sincs 24-én bejelentkezni 26-ra 3 napra 4 fővel!
2014. dec. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Pofám sem lenne Szenteste előtt egy nappal kitalálni ilyet, csak mert nekem épp olyanom van. Ezt illik előre lebeszélni. Nem olyan dolog, mintha átugranék a nagymamához... Ha meg is kérdezem, egyáltalán nem sértődnék meg a nemleges válaszon. Még kellemetlennek is érezném december 23 - án. Ettől a naptól Újévig nagyon sok ember / család megállás nélkül pörög.
2014. dec. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem érzem azért a legjobban magam, bánt a dolog. Kicsit úgy érzem uncsitesómnak csak a saját elképzelése számít. Nem tudom szépíteni valóban lemondtam a látogatást, ő pedig csak kifogásnak élte meg.
2014. dec. 26. 18:36
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos megkérdeztem volna hogy "Miért nálatok nem Karácsony lesz véletlenül? "
2014. dec. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7: de azért látom én rendesen le lettem szavazva, és csak azoknak adtál pozitívat, akik egyértelműen uncsitesódat szemetezték le! Grat!
2014. dec. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

" és ha akarok vamit, akkor azt megtudom oldani,"


nem , nem akarom megoldani,Karácsony közepette köszönöm nem,és a kérdező is így van ahogy olvasom...

2014. dec. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!