Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nektek rosszul esne/megsértődn...

Nektek rosszul esne/megsértődnétek ha anyukátok (komolyan, nem viccből) azt mondaná rátok, hogy h*lye p*csa?

Figyelt kérdés
2014. dec. 16. 18:49
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
24%
Igen, bár az attól függ h mért mondta...
2014. dec. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
7%
Ok nélkül ilyet biztos nem mond...
2014. dec. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
26%
Ilyet dühében mond valaki. Ha tényleg komolyan gondolja, ennél sokkal akkurátusabban fejezi ki magát. Ez egy igencsak elnagyolt, elfogult kifejezés. Nem sértődnék meg, csak elgondolkoznék, mivel húztam fel ennyire. :)
2014. dec. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
67%

Ismered a mondást! Ne azt nézd mit mond, azt nézd ki mondja!


Sajnos vannak ilyen "édesanyák!"

2014. dec. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%
Meg igen.Okkal vagy ok nélkül,ne mondjon ilyet senki a saját gyerekére.Az ilyen anyák nem kapnak elég f..szt,azért ilyen hisztisek.
2014. dec. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Húha, a kérdező és/vagy a mélyen együttérző önérzetes tinik lepontozással büntetnek! :D
2014. dec. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
nem vagyok tini, 22 éves vagyok, épp ezért tartom érdekesnek ezt a jelzőt...
2014. dec. 16. 19:04
 8/21 A kérdező kommentje:
Tudjátok mivel? Berakott valami gagyi karácsonyi zenét, és azt fikáztam..(a párom is nemtetszését fejezte ki) és elpattant az agya, és ezt mondta...bele sem gondolok mit kapnék, ha jobban megsérteném valamivel..amúgy én is erre gondolok..nincs pasija.......
2014. dec. 16. 19:07
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Nekem egy barátnőmre mondta ezt az anyja. De azért mert a lány tényleg elribisedett. Utólag ő is belátta és változtatott, szóval építő jellegű kritika volt.
2014. dec. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
57%

Ha jól értem, te meg őt fikáztad az ízlése miatt. Megérdemlitek egymást. :)

Végül is kifejezhette volna magát kulturáltabban, pl. "Lányom, nem vagy túl okos. De gustibus non est disputandum."

És akkor a kérdésed úgy szólna, hogy "Mi a fenét mondott nekem anyukám?" :)

2014. dec. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!