Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti megsértődnétek, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megsértődnétek, vagy csak nekem esik ez most sz@rul?

Figyelt kérdés
Nemsokára szülök, igazából akár bármelyik pillanatban beindulhat a szülésem és párom ma egész nap nem hívott fel, hogy mi van velem. Mindig amikor szünetre ment rám csörgött, hogy beszéljünk pár szót főleg hogy (elvileg) egyedül jár ki szünetre, megkávézik és bőven lenne ideje felhívni. Eddig nagyon nem foglalkoztam vele, de most elkezdett kattogni az agyam és elgondolkoztam, hogy 2-3 hónapja már nem hív fel napközben. Na de most nem is ez zavar hanem hogy mikor végez 5 körül akkor viszont mindig felhív, hogy kell-e valami a boltból stb... Ma reggel mondta hogy megy majd ki a keresztanyjához, de jól esett volna azért ha rám csörög..itt van lassan este 8 és egész nap rám se bagózott, hogy egybe vagyunk-e még. Szerintem már rég borozgatnak én meg elvagyok itthon. Szerintetek?
2014. jún. 20. 19:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem kicsit tulerzekeny vagy.
2014. jún. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem érzékenyebb vagy,ami meg is érthető.
2014. jún. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
51%

Hormonálisan túlérzékeny vagy. Majd elmúlik.

Ha megindul a szülés, úgyis telefonálsz neki, nem?

2014. jún. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
62%

Azt hiszem én is berágnék egy hajszálnyit.

Mindenórás kismamaként rád se néz...azt hiszem szülés után leszedném egy kicsit a fejét mert ilyenkor egy normális apuka nem kóricál össze vissza hanem a neje mellett van ha beindulna a dolog ne egyedül szerencsétlenkedjen. Ilyenkor már nem kéne estig elmászkálnia.


Én a helyedben minden szívbaj nélkül rácsörrentenék, hogy ilyen esetben nem ártana itthon lenni már ha érdekli a tény, hogy nemsokára gyereke lesz...

2014. jún. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%

Jaj, istenem!

Felhívod, ha már annyira beszélni akarsz vele!

Aztán meg mikor hazaér mondod neki, hogy legyen rád tekintettel, mert most igényelnéd, hogy a szoknyád mellett üljön!

A férfiak a szóból értenek, nyisd ki a szád és mondjad, ha bajod van!

2014. jún. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
64%

Te miert nem hivod fel? Szerinted neki nem esne jol h felole erdeklodj?

Elegge tulreagalod, tulsagosan erzekeny vagy, biztos a szules kozeledte teszi veled.

2014. jún. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
65%
nekem is szarul esne, de tudnám hogy csak az érzékenységem miatt van. a hormonok tultengnek benned. amugy meg nem kéne borozgatnia, ha mindenórás vagy! rád kéne figyelnie. lehet én is tulérzékeny vagyok (szülés után is :D)
2014. jún. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
23%
2014. jún. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%

Már nem azért de ezt egy kicsit durva lenne a hormonokra fogni.

Elég dühítő, hogy ha egy kismamának problémája van akkor mindent a hormonokra fognak.

Már elnézést! A szülés egy elég komoly dolog és nem történik minden nap! Egy görcsölő kismama sokszor azt sem tudja, merre szaladjon szüksége van segítségre és ezt egy pasi is megértheti nem kell hozzá sem ész sem diploma.

Ha tudom, hogy a párom bármikor szülhet akkor nem csavargok el hanem ott vagyok vele és együtt várjuk a babát.

De, hogy még rá se csörög, hogy vazze van-e már valami...

Vannak olyanok, akik a fájdalomtól azt sem tudják hova kapjanak.

Ez szerintem nem egy hormon hiszti egy apukának legalábbis ha felelősségteljes emberről beszélgetünk az utolsó napokban igenis fokozottan oda kell figyelnie a párjára.

Körülöttem is szültek mostanában de ott az apukák bizony menetrendszerűen csörögtek, sms-eket küldtek, stb. már azt is bebiztosították, hogy egyáltalán legyen valaki az asszony mellett ha ők dolgoznak de meló után rohantak haza.

Olyan nagy kérés ez? Mi lenne ha nekik kéne szülniük?

Egy leendő apuka egy mindenperces asszonnyal a háta mögött már ne szaladgáljon hanem üljön meg a fenekén lesz még ideje rokonokat látogatni az meg külön necces, hogy anyukának kell felhívnia a párja figyelmét arra, hogy szüksége van támaszra mert a másik saját kútfőből nem jön rá. Görcsölés közben már nehogy az anyuka dolga legyen még apukát is előkeríteni ilyenkor van elég baja egy nőnek.

Apuka valahogy nem a figyelmesség bajnoka.

A szomszéd asszonyomra kapásból hárman is figyeltünk napközben és apuka velünk is sms-ezett, hogy tényleg minden rendben van-e és nem akarja felébreszteni a párját ha esetleg pihen.

Kedves Kérdező te meg nyugodj meg és nyomj egy sms-t arra a bamba bikára, hogy jó lenne haza vonulni végre mert egyedül egy kissé macerás lesz ha megindul a nagy esemény.

2014. jún. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%

Nekem is rosszul esne.

Itt nem arról van szó, hogy a kérdező ne tudná felhívni, ha beindult a szülés, hanem arról, hogy a férje egyáltalán nem érdeklődik.

Nyilván a férj is tudja, hogy ha beindult volna a szülés, akkor már hívta volna a Kérdező őt, de akkor is gesztusértékű, ha néha felhívja a kismamát, hogy jól van-e.

2014. jún. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!