Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Azt erdekelne hogy ebben a...

Azt erdekelne hogy ebben a topicban miert olyan elitelo mindenki?

Figyelt kérdés

Hihetetlen szamomra...

Marmint az hogy itt mindig az a rossz aki a kerdest kiirja. Ugy beszel vele mindenki mintha o meg sosem rontott volna el semmit az eleteben es batran itelkezhet.

Ez mert van igy szerintetek? Titeket nem idegesit?


2015. febr. 13. 09:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom, hogy miért.. én azt vettem észre, hogy itt mindenkinek a gyereke 16 évesen már dolgozott, és az összes fizetését hazaadta, 18 évesen pedig már elköltözött, mert már felnőtt.. furcsa ez a kategória :))
2015. febr. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

Ez nem így van. Persze vannak ilyen kérdések is, ahol a kérdezőt szidják. Sokszor nem is ok nélkül :) Vagy vannak direkt provokatív kérdések is.

De nagyon sok olyan kérdés van, ahol segítő válaszokat, jó tanácsokat írnak, legfeljebb egy-egy kötekedő válasz van csak.

2015. febr. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Jaaaj igen azt mar en is eszre vettem.

Hihetetlen...

En valoszinuleg meg 22 eves koromban is itthon fogok lakni mivel egyetemre megyek..

Akik persze megelegszenek egy sima erettsegivel azok persze eltudnak koltozni mar eleg koran.. de mi nem

2015. febr. 13. 09:47
 4/17 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom.. en sajnos eddig tobb kotekedest vettem eszre mint segito szandekot, es ez nekem nagyon furcsa mivel viszonylag uj vagyok itt meg :)
2015. febr. 13. 09:50
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

2. Válaszolónak igaza van, én is így látom. Persze sokan túloznak, írnak le olyan tanácsokat másoknak, amit magukra nézve sosem fogadnának meg, de mint tudjuk, a kibicnek semmi sem drága, ezeket jobb figyelmen kívül hagyni.

De azért sok jó dolgot is lehet itt olvasni, csak meg kell szűrni a válaszokat.

2015. febr. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vettem észre, hogy azokat b*szogatják, akik abortuszozni akarnak, vagy megcsalták a párjukat vagy fordítva és még együtt vannak. Mivel 22 éves létemre nincs akkora élettapasztalatom, ezért nem fogok beírni semmi "okosságot", max a szokásos sablondumát (valszeg azért, mert együttérzek vele, nem tudom :D), hogy rajta múlik, nehéz a döntés, de egyszer meg kell hozni valamit az előrelépés érdekében... Senkinek sincs joga mások felett ítélkezni, mindenki követ el hülyeséget, hibát, egy kívülálló nem fogja ismerni a konkrét okokat, miért csúszott be a 15 éves gyereknek egy baba, vagy miért történt meg a megcsalás. Sokan felháborodnak egy kérdés miatt, de miért fontos az, hogy becsmérlő szavakat vágjanak a kérdezőhöz? Egyszerű emberek vagyunk, nincs életünk, a belső agressziónkat így vezetjük le a másikon...Egyszerűbb ez, mint hogy szembenézzünk a saját gondjainkkal, másokra kivetítve ezeket... :D
2015. febr. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ide írók átlag életkora igen alacsony.

Ők pedig írják az okosságokat szinte 0 tapasztalatból. Inkább csak azt írják, amit gondolnak bizonyos kérdéseknél.

2015. febr. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer csináltam egy kis tesztet, egy lány nevében írtam ki egy kérdést, ami az anyja ellen irányult, hát sz@rrá lettem oltva, aztán pár hét elteltével ugyanazzal az élethelyzettel az anya nevében írtam a lánya ellen és láss csodát, az lett volna a logikus, hogy ha nem támogatják a lányt, akkor nyílván az anya döntése mellett voksolnak, de senki sem kezdett el helyeselni, ugyanúgy jöttek az okosok szidni. Ennyit erről, szánalmas az egész bagázs, unatkoznak és itt vezetik le a felesleges feszültséget.
2015. febr. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%

Mert a 90% otthonülő, unatkozó, "én már szültem, király vagyok ", ( minden állat kápes rá....) tanulatlan picsuka, akik kifelé tökéletes életet szimulálnak közben lehet a gyerekük szemenköpi őket a férjük meg igazi nőt dönget....azok akik normálisak- ha kamu a kérdes ha nem , nem tisztünk eldönteni- beleképzelik a helyetbe magukat és megírják ,hogy mit tennének.

De a legnagyobb hibás az oldal, mert jönnek itt a nevetséges szabályokkal, hogy a kérdésre válaszolj, ne kérdezz vissza stb, mert tiltunk bla bla...aztán sehol semmi.

2015. febr. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Feltűnt, hogy te is provokálsz?

"Akik persze megelegszenek egy sima erettsegivel azok persze eltudnak koltozni mar eleg koran.. de mi nem"


Egyébként engem is figyelmeztettek a modik, hogy ne hirdessek? Feltettem egy kérdést (és ezer ilyen van), hogy mennyit adnál ezért a bababútorért? Hogy ebben mi a hirdetés, nem tudom.

Ehhez képest, olyan végtelenül provokatív, ocsmány, trágár "kérdések" meg benn maradnak, hogy hányni lehetne.

De legalább az "Otthon" kategória egész normális. :)

2015. febr. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!