Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mivel lepjem meg? Elsősorban...

Mivel lepjem meg? Elsősorban felnőttek válasza érdekelne!

Figyelt kérdés
Egyik rokonomnak most lesz a 30. szülinapja (nő) és szeretném valamivel nagyon-nagyon meglepni, úgy, hogy még nagyon sokáig emlékezzen rá. Sok minden megfordult a fejemben, a fényképes ajándékoktól kezdve a könyvig minden, most jött az az ötlet, hogy valami közös programot szervezek neki a férjével, de egy étterem pl. nagyon drága, a mozi az meg olyan...nem is tudom...Szóval nincs valami ötletetek? Előre is nagyon nagyon köszönöm! Én 15 éves vagyok és nem igazán tudom, hogy az a korosztály minek örül. Ja és olyan 3-4 ezer forintból szeretnék kijönni belőle. 5ezer az már a nagyon maximum!
2014. szept. 26. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen az érdeklősési körük.

Állatkerti belépő? :)

Színház, koncertjegy?

2014. szept. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon kutyások, meg szeretnek kirándulni:)
2014. szept. 26. 15:33
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem is most lesz a 30. szülinapom, és hát.. hogy én minek örülnék a legjobban? Ha 20 szál gyertya lenne a tortámon:) Egyébként egy 30 éves még nagyon fiatalnak érzi magát, szóval annyira nem kell nagyon más korosztályként kezelni, épp ezért élik meg sokan rosszul, hogy már más számjeggyel kezdődik az életkoruk. Szinte tegnap voltam 19:S

3-4e forintból olyan világmegváltó dolgokat nem lehet csinálni, legalábbis ha étteremben, moziban gondolkozol. Két dolog jutott eszembe: süss neki egy szép nagy tortát, ennyiből ki fog jönni, vagy esetleg a férjével szervezz neki egy születésnapi bulit, olyat, ahol a legközelebbi barátai (és nem ezer éve nem látott gimis ismerősök, stb) vannak jelen, és mindenki hoz egy adag sütit, vagy valamit ajándékul. Ha fotókönyvben gondolkozol, én egyszer megcsináltam azt egy rokonomnak, hogy képszerkesztővel a jövőjéről csináltam albumot, összevágtam a dolgokat úgy, hogy ott nyaral épp, amiről már régen álmodik, és egyéb olyan helyzeteket (vicces és komoly) alkottam, amik személyre szabottak voltak számára. A 30. elég szép kerek szám, szerintem ilyenkor egy kicsit el lehet engedni a fantáziát, és emlékezetessé lehet tenni, a könyv, mozi maradhat a 31-re.:)

2014. szept. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj valamit saját kezűleg. Az örökre meg fog maradni és pénzbe sem kerül nagyon. Varrhatnál neki egy szép párna huzatot és hímezhetnél rá vmi kedveset, esetleg agyagból formálni egy kis tányért és kifesthetnéd :) ha még nincs babája esetleg kötni vmi kis baba ruhát.
2014. szept. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van vele közös fotótok? Vagy olyan, amin ő és a kutyája van? Nyomasd rá egy pólóra, szerintem örülne neki.
2014. szept. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
utolsó válaszadó ötlete jó, de én inkább kispárna huzatra nyomtattatnám :) én mondjuk ilyen pólót max alvósnak vennék fel, de egy kispárna aranyos dísztárgy lehet :)
2014. szept. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

És egy bögre amire a kutyusáról rakatok rá képet?:D

Mellé meg sütök neki tortát, úgyis imádok sütögetni, mostanában pedig a formatortákat próbálgatom nagyon szóva ez jó ötlet:)

2014. szept. 27. 12:42
 8/10 anonim ***** válasza:

ha 30 éves, akkor sztem már sok bögréje lehet felgyűlve, meg kicsit elcsépelt is.

Kulacsot - mivel szeret kirándulni, nem tudsz csináltatni?

pl: [link]

2014. okt. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2 szinház jegy.
2014. okt. 2. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1 régi fotó róla és rólad. keretezve.
2014. okt. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!