Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit lehetne tenni, ha a...

Mit lehetne tenni, ha a ferjem lassan beleorul az irigysegbe es ezzel engem is halalra idegesit?

Figyelt kérdés
A hugomrekra irigy. Meglehetosen jobb korulmenyek kozott elnek mint mi. Mindenuk megvan, amirol a ferjem valaha vagyott. Az utobbi egy evben sorra hallgatom, hogy o mindig Budan akart elni, minig kertes hazat akart, sose volt kulfoldon, nincs kocsink, olcso ruhai vannak stb. Aztan ram is ramformedt, hogy mekkora kupi van itthon, naluk milyen rend es tisztasag van mindig. Hozzajuk bejarono jar, igy van ideje a gyerekekre, fozesre, onmagara es a ferjere is. Igaz, mi kis lakasban elunk, lehetne nagyon rend, tisztasag, ami kitellik tolem, megteszem, hogy tarthato allapot legyen, de ket kisgyerekkel egyedul nem tudok patika rendet tartani, es ha a gyerek mesezni szeretne, vagy velem lenni, nem teszem odebb, mert poros a polc. Mar boltba se tudunk ugy elmenni, higy ne ez legyen a slager. Meglat valami draga hust, mar morog az orra ala, hogy a hugomek biztos gondolkodas nelkul meg tudnak venni, ha kirakatban valami markas ruha van mar morog, hogy nekik tuti nem penz erte. Igen, szerenyen elunk, nem utazunk, nyaron egy kis strand belefer, turkalobol oltoztetem a gyerekeket, es szamolom a penzt a heti bevasarlasoknak, de a gyerekek boldogak, a ferjemet szeretem, miert nem lehetne ez igy jo? Egyszeruen mjnden aldott nap ezen megy a frocsoges. Hogy haritsam? Mert ezekre ertelmes valaszt nem lehet adni.

2015. febr. 19. 20:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
51%

Mondd meg neki, hogy tegyen érte és akkor nektek is meg lesznek ezek a dolgok.

Egyébként a húgod nem segít nektek ha ő megteheti és nálatok pedig ilyen rossz a helyzet?

2015. febr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%
MIért nem mondod a férjednek amikor nyafog, hogy ha olyan jó életszínvonal akar mint a tesódék élnek, akkor keressen olyan munkát ahol 5x többet tud keresni. Mindjárt ti is jól éltek majd
2015. febr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Önértékelési problémák vastagon...Hát én nem tudom, meddig hallgatnám ezt. Az irigység egy borzasztó tulajdonság, ez már nem egészséges mértékű. Pszichológus?
2015. febr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
De nem rossz a helyzet. Nem ehezunk, nem fazunk, be tudjuk fizetni a szamlakat, csak ezen felul nem tudjuk megengedni magunknak az olyan kiadasokat mint a tengerparti nyaralas, draga ruhak stb.
2015. febr. 19. 20:33
 5/22 anonim ***** válasza:
44%
Mennyi idősek a gyerekek, illetve te dolgozol?
2015. febr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező te vágynál ezekre a dolgokra vagy te meg vagy elégedve ezzel az élettel?
2015. febr. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
A arra nem hajlando, mondvan neki semmi baja nincs. Hugomek egyetemet vegeztek, nyelveket beszelnek, mondtam, ha talal valami szakot/tanfolyamlt, en tamogatom benne, vegezze el levelezon vagy estin. Nem az hulyeseg stb. K...vara kezd elegem lenni(mar bocsanat). Ha egy hosszu nap utan hazajon, bekere vagyom, hogy minosegi idot toltsek vele, nem azt hogy a gyerekek egesz napos sikitozasa utan meg ezt is hallgassam. A fejem szetmegy lassan.
2015. febr. 19. 20:38
 8/22 A kérdező kommentje:
Gyesen vagyok itton. En tokeletesen boldog vagyok az eletunkkel, nem elunk nagylabon, de mindenunk megvan. Ponosabban addig voltam tokeletesen boldog, amig ra nem zenditett a hulyesegere. Azota idegesebb vagyok.
2015. febr. 19. 20:41
 9/22 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem oszd ki, hogy szálljon le a földre! Ne más életével, pénzével törődjön!
2015. febr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
37%

Akkor továbbra is azt tanácsolom, hogy keressen olyan munkát ami jobban fizet.

Neked nincsen felsőfokú végzettséged?

2015. febr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!