Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mast nem idegesitenek a...

Mast nem idegesitenek a rokonok? Engem miért idegesít?

Figyelt kérdés
Jan.2.a óta itt van az egyik rokonunk, nagyimhoz jött, de ő 3.án elutazott nagybátyámhoz. Arról volt szó, hogy ez a rokon csak benéz és megy haza, erre még mindig itt ül. Ha nem megyek ki én is beszélni vele, akkor az a baj, de egyszerűen utálom, ha napokig itt ülnek nálunk. Jelenleg a legnagyobb problémám az, hogy abban a szobában van, ahol a fűtés kapcsoló van, delutan 2-3 ig alszik, és elevemindig nyitva van az ajtó, hogy kapcsoljon be a fűtés, de mivel alszik zárva van, tehat reggel ota 1x kapcsolt be a fűtés, bemenni nem lehet. A másik mindenki elmegy, apu meg ô vannak itthon, főzzek nekik, mosogassak utánuk, nem tudom úgy beosztani az időmet, ahogy akarom, mert felügyelni kell őket. Ez pedig mindem hónapban lejátszódik, mert valaki mindig itt van vendégségben. Ha meg említem az itthoniaknak, hogy nálunk mindig van valaki, már rohadtul unom, én vagyok a rossz.
2018. jan. 5. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt csak egyetlen rokonnál jöttek havonta és beültek a konyhába és ültek és ültek órákig. Mindenkinek lenne dolga főzés takarítás tanulás de miattuk az egész elcsúszik és a végén behozhatatlan. Nem te vagy a rossz, lehetne a rokon is belátással, de tenni ellene nem sokat tudsz. Ne felügyeld őket igazából nem is hinném hogy kell. Elvannak ők együtt is. Menj el te is otthonról szervezz valakivel programot és akkor azt sem mondhatják, hogy nem jössz ki a szobából.
2018. jan. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5%
Engem eddig nem zavartak,mert ők voltak számomra az ideális család. Sajnos kiderült,hogy füvel-fával félre kufircolnak,gyereket csinálnak házasságon kívül,nem válnak mert jajaházmegakényelem,inkább tűrik egymás ocsmányságait. Ezért undorodtam meg tőlük,látni sem bírom őket.
2018. jan. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudod ki, én élném az életemet a SAJÁT házamban.


Nem még egy random odapfátlankodóhoz alkalmazkodjak, jó vicc.

Ha nem tetszik neki, haza is lehet menni.

2018. jan. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
"bemenni nem lehet" de lehet. Ne légy pipogya alak.
2018. jan. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En nagyon szeretem a csaladom, es egyaltalan nem vagyok onzo ember, de utalnam, ha mindig itt dekkolna vki. Foleg igy, hogy neked eleg sok kenyelmetlenseged van ebbol, nem csoda, hogy eleged van! Beszelj veluk!
2018. jan. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!