Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Felpofoztam az unokaöcsém, és...

Felpofoztam az unokaöcsém, és a tesóm most látleletet akar meg feljelentést? Mire számitsak?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok,még tanulok és itthon lakok.

Ma itt volt tesóm meg az unokaöcsém. Unokaöcsém hiperaktív,nagyon nehéz lekötni,és nagyon rossz meg neveletlen. 3 éves de ugy káromkodik mint egy kocsis. Az ok amiért felpofoztam,h egyik piilanatról a másikba beleharapott a karomba,de olyan erősen h még a vérem is kiserkent,a fogai helye még most is látszik. Próbáltam lerázni magamról,de csak nem engedett el,ezért szó szerint lepofoztam a karomról,aminek következtében még seggre is esett. Elég piros volt neki az arca után,meg gondolom az ordits miatt is.

tesóm felpakolta gyereket,és mondta h ezt nem úszom meg csak ugy,fel fog jelenteni.

Anyám is csak lesett,hogy most mi van?


2015. márc. 7. 18:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
48%
csakhogy nem csak a kérdező nem tudja, a gyerek szülője se meg az itteniek se, hanem sokan mások se. valószinüleg hasonló arányban mint amit itt látunk. ép ezért kéne felelőségteljesebb hozzáállásra nevelni a gyerek szüleit.
2015. márc. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!